Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2017, 08:53

autor: Góral

Gwint: Wiedźmińska gra karciana - rozdajemy klucze do bety (AKTUALIZACJA: zostały tylko kody dla VIP-ów)

Jeżeli chcecie dołączyć do beta testów gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana, to mamy dla Was kolejne rozdawnictwo, w którym bez zbytniego wysiłku możecie zgarnąć kod uprawniający do wzięcia udziału w zabawie.

Aktualizacja

Wszystkie klucze z ogólnodostępnej puli zostały rozdane. Zostały jeszcze tylko kody dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP.

Oryginalna wiadomość

Przed kilkoma dniami rozdawaliśmy kody do zamkniętej bety Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, a dziś mamy sporo wejściówek do gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana na konsolę Xbox One oraz komputery osobiste. Jak zwykle nie musicie się specjalnie wysilać, by zdobyć kod. Wystarczy, że zarejestrowaliście się w naszym serwisie przed 6 lutego i potwierdziliście adres mailowy. Jeżeli zaliczacie się do tego grona, to klikacie na zamieszczony niżej link i zgarniacie klucz. Następnie udajecie się z nim na oficjalną stronę, gdzie wklejacie go w widoczne pole, wybieracie platformę sprzętową i otrzymujecie właściwy kod. Oczywiście przygotowaliśmy także osobną pulę wejściówek dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana – dołącz do grona beta testerów. - Gwint: Wiedźmińska gra karciana - rozdajemy klucze do bety (AKTUALIZACJA: zostały tylko kody dla VIP-ów) - wiadomość - 2017-02-07
Gwint: Wiedźmińska gra karciana – dołącz do grona beta testerów.

Przypominamy jeszcze, że choć obecnie gra Gwint: Wiedźmińska gra karciana dopieszczana jest w wersji na konsolę Xbox One oraz PC-ty, to w przyszłości tytuł ukaże się też na konsoli PlayStation 4. Jednocześnie warto wspomnieć, że dziś w becie pojawiła się frakcja Nilfgaard oraz 60 nowych kart, w tym dla Królestw Północy, Scoia'tael, Skellige, Potworów i Cesarstwa oraz neutralne, do wykorzystania w dowolnych taliach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwint: Wiedźmińska gra karciana