Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2017, 11:46

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - rozdajemy klucze do bety [AKTUALIZACJA - zostały tylko kody dla abonentów VIP]

Wspólnie z firmą Ubisoft mamy do rozdania 1000 kluczy uprawniających do udziału w zamkniętych beta testach gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, które rozpoczną się dziś o godzinie 12:00 czasu polskiego.

Aktualizacja

Wszystkie klucze już się rozeszły. Zostało nam jeszcze tylko trochę kodów dla abonentów VIP.

Oryginalna wiadomość

O godzinie 12:00 czasu polskiego rozpoczną się zamknięte beta testy gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Informowaliśmy o nich przed kilkoma dniami, ale nawet jeżeli zapomnieliście się zgłosić na oficjalnej stronie produkcji, ewentualnie nie otrzymaliście jeszcze kodu, to wciąż macie szansę na udział – wspólnie z firmą Ubisoft postanowiliśmy rozdać 1000 kluczy, w wersji na wszystkie trzy platformy sprzętowe (Xbox One, PlayStation 4 i PC). Nie wymagamy od Was właściwie niczego – wystarczy, że zarejestrowaliście się w naszym serwisie przed 2 lutego bieżącego roku i potwierdziliście adres e-mail. Jeśli spełniacie ten wymóg, kliknijcie na poniżej zamieszczone linki do specjalnie przygotowanych stron, na których odbierzecie kody.

Po otrzymaniu wejściówki udajecie się w to miejsce, logujecie się na konto Uplay, aktywujecie klucz i wybieracie sprzęt, na którym będziecie grać. Pliki możecie pobrać od razu, nie czekając na start bety.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – w becie można będzie pograć samemu i w co-opie. - Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - rozdajemy klucze do bety [AKTUALIZACJA - zostały tylko kody dla abonentów VIP] - wiadomość - 2017-02-03
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – w becie można będzie pograć samemu i w co-opie.

Zabawa potrwa do 6 lutego. W tym czasie będziemy mogli zwiedzić region Itacua, zaliczyć część głównych misji i zadań oraz postrzelać do przeciwników samemu albo z innymi graczami w ramach trybu współpracy. Co ciekawe, osoby uczestniczące w testach mogą zaprosić do nich trzech znajomych, więc chętnych do co-opa na pewno znajdziecie. Więcej informacji o becie znajdziecie w oficjalnym FAQ oraz na zamieszczonej na końcu infografice.

Wymagania sprzętowe gry (beta testy)

Minimalna konfiguracja sprzętowa:

  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 SP1, Windows 8.1 bądź Windows 10
  • Procesor: Intel Core i5-2400S (2.5 GHz) lub AMD FX-4320 (4 GHz)
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Karta grafiki: GeForce GTX660 / Radeon R9 270X (2 GB VRAM z Shader Model 5.0 lub wyższym)
  • Dysk twardy: 50 GB wolnej przestrzeni dyskowej

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 SP1, Windows 8.1 bądź Windows 10
  • Procesor: Intel Core i7- 3770 (3.5 GHz) lub AMD FX-8350 (4 GHz)
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta grafiki: GeForce GTX970 / GTX 1060 bądź Radeon R9 390 / RX480 (4 GB VRAM z Shader Model 5.0 lub wyższym)
  • Dysk twardy: 50 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - rozdajemy klucze do bety [AKTUALIZACJA - zostały tylko kody dla abonentów VIP] - ilustracja #2