Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 czerwca 2010, 11:39

autor: Jiker

Dziesięć dni Piłkarskiej Ruletki GOL-a za nami!

Za nami dziesięć niezwykłych dni piłkarskich Mistrzostw Świata 2010. Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że to jeden z najbardziej nieobliczanych turniejów mistrzowskich ostatnich kilkunastu lat. Spora liczba zaskakujących rezultatów odcisnęła zauważalne gołym okiem piętno na rankingu trzeciej Piłkarskiej Ruletki GOL-a.

Za nami dziesięć niezwykłych dni piłkarskich Mistrzostw Świata 2010, rozgrywanych przez najlepsze reprezentacje Globu na zielonych boiskach Republiki Południowej Afryki. Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że to jeden z najbardziej nieobliczanych turniejów mistrzowskich ostatnich kilkunastu lat. Spora liczba zaskakujących rezultatów odcisnęła zauważalne gołym okiem piętno na rankingu trzeciej edycji Piłkarskiej Ruletki GOL-a.

Specjalna zabawa dedykowana wszystkim fanom futbolu zmienia lidera niemal każdego dnia, przypominając bardziej szalony kalejdoskop, aniżeli pełne spokoju i analiz sytuacje znane z zakładów bukmacherskich. Wystarczy wspomnieć, że aktualny lider zestawienia – gracz o pseudonimie „x4r” – zdołał poprawnie wytypować zaledwie 18 spośród 29 rozegranych do tej pory spotkań. Tuż za nim plasuje się licząca osiem osób grupa z dorobkiem 17 punktów.

Czy już dzisiaj uda im się poprawić swoje rezultaty i wyprzedzić „x4r”? Przypominamy, że swoje kolejne mecze rozgrywają: Portugalia i Korea Północna (13:30), Chile i Szwajcaria (16:00), a także Hiszpania i Honduras (20:30).

Dziesięć dni Piłkarskiej Ruletki GOL-a za nami! - ilustracja #1

Co by się jednak nie działo, Piłkarska Ruletka GOL-a kręci się dalej. Do zakończenia Mistrzostw Świata pozostało dwadzieścia jeden dni, które z pewnością przyniosą jeszcze wiele emocji i pięknych bramek. Licytujcie i walczcie o nagrody – najlepsza dziesiątka zabawy otrzyma abonamenty serwisu GRY-OnLine, a także gry FIFA 11 na dowolnie wybraną platformę.