Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2021, 22:35

autor: hexx0

Otwarty świat Dying Light 2 zareaguje na poczynania gracza

Dziś o godzinie 21:00 odbył się czwarty stream z serii Dying 2 Know, w której deweloperzy z Techlandu przybliżają grę Dying Light 2. Tym razem mogliśmy dowiedzieć się więcej m.in. na temat otwartego świata i ścieżki dźwiękowej.

Zgodnie z zapowiedzią dziś o godzinie 21:00 na kanale marki Dying Light w serwisie YouTube odbył się czwarty stream z serii Dying 2 Know. W kolejnych epizodach deweloperzy z polskiej firmy Techland przybliżają poszczególne aspekty nadchodzącej gry Dying Light 2. Tym razem twórcy omówili otwarty świat produkcji, zaprezentowali, jak powstawała ścieżka dźwiękowa, którą usłyszymy w trakcie zabawy, a także przedstawili szerszej publiczności aktorkę Rosario Dawson (znaną choćby z kreacji takich jak Gail w filmie Sin City czy Ahsoka Tano w serialu Mandalorianin). Wcieli się ona w istotną dla fabuły postać Lowan. Zapis streamu możecie obejrzeć poniżej.

Otwarty świat Dying Light 2 ma reagować na poczynania i decyzje sterowanego przez gracza bohatera, Aidena Caldwella. Niektóre możliwe do dokonania wybory mają ożywić Miasto, a tym samym dać jego mieszkańcom nadzieję na odbudowę cywilizacji po apokalipsie zombie.

Za muzykę w Dying Light 2 odpowiada Olivier Deriviere. Co ciekawe, ścieżka dźwiękowa rejestrowana jest w londyńskim Abbey Road Studios, czyli jednym z najbardziej znanych na świecie studiów nagraniowych, z którego korzystały kultowe ekipy pokroju The Beatles, Pink Floyd czy U2. Podczas streamu zaprezentowano pierwszy utwór ze ścieżki dźwiękowej gry – Run, Jump, Fight. Zostawiam go na końcu tej wiadomości.

Przypomnijmy, ze nowa data premiery Dying Light 2 to 4 lutego 2022 roku. Tytuł zadebiutuje na PC, PS4, PS5, XOne, XSX|S i Switchu. Informacje o poprzednich odcinkach serii Dying 2 Know znajdziecie natomiast tutaj, tutaj i tutaj. Zachęcam też do zapoznania się z umiejętnościami parkourowymi Davida Belle, który wcieli się w mentora protagonisty gry.