Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2021, 14:54

Dying Light 2 - premiera ponownie opóźniona

Techland ogłosił, że premiera Dying Light 2 została przesunięta. W tytuł zagramy dopiero na początku przyszłego roku.

Dying Light 2 ponownie opóźnione. Techland ogłosił, że premiera tytułu nastąpi 4 lutego 2022 roku, a nie 7 grudnia, jak pierwotnie zakładano. Jako powód tej decyzji podano chęć dopracowania produkcji i zaoferowania graczom jak najlepszego produktu. Jednocześnie zapowiedziano, że w październiku prasa i internetowi twórcy otrzymają dostęp do obecnej wersji tytułu.

Według informacji zawartych w komunikacie, twórcy są bliscy zakończenia prac nad tytułem i obecnie trwają testy. Oznacza to, że cała zawartość, jaką twórcy zaplanowali, znalazła się już w grze i jest ona na etapie ostatnich szlifów.

  1. Widzieliśmy Dying Light 2 i bardzo nam się podoba

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej