Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2021, 18:58

autor: hexx0

Twórca parkouru gra jedną z postaci w Dying Light 2 - zobacz próbkę jego umiejętności

Studio Techland opublikowało krótki wywiad z aktorem i twórcą parkouru Davidem Belle, który wciela się w postać mentora głównego bohatera w grze Dying Light 2.

Studio Techland nie zamierza pozwolić, aby zainteresowanie Dying Light 2 zmniejszyło się po ponownym przesunięciu premiery. Na poświęconym marce kanale w serwisie YouTube pojawił się dziś krótki wywiad z Davidem Belle – aktorem, ale przede wszystkim twórcą parkouru. Wciela się on w grze w postać Hakona, który będzie mentorem głównego bohatera, Aidena Caldwella. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Belle wydaje się zachwycony możliwością wzięcia udziału w tworzeniu Dying Light 2. Jak przyznał, jest wielkim fanem pierwszej części cyklu, którą – w odróżnieniu od wielu innych produkcji – ukończył w całości. Zaprezentowane na filmiku parkourowe umiejętności aktora – możecie go kojarzyć choćby z filmów 13 dzielnica i 13 dzielnica: Ultimatum – doskonale komponują się ze stylem rozgrywki w nadchodzącej produkcji Techlandu i prawdopodobnie podniosą jakość animacji o co najmniej jeden poziom.

Warto też nadmienić, że w najbliższy czwartek o godzinie 21:00 czasu polskiego odbędzie się czwarty epizod serii streamów Dying 2 Know, w której deweloperzy przybliżają poszczególne aspekty Dying Light 2.