Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Perfect World Press Release 10 września 2019, 15:26

Dwie nowości trafią do Remnant: From the Ashes w ramach darmowej aktualizacji

Remnant: From the Ashes to strzelanka z trzeciej osoby osadzona w post-apokaliptycznym świecie opanowanym przez potworne stworzenia, w której walczysz o przetrwanie na każdym kroku.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Już 12 września, tryb „Adventure Mode” („Tryb przygodowy”) doda do Remnant: From the Ashes nowy poziom eksploracji, pozwalając graczom na ponowne zbadanie biomów „Ruined Earth” („Zniszczona Ziemia”), Rhom oraz Yaesha, bez konieczności wtórnego przechodzenia głównej kampanii. Gracze i ich sojusznicy będą mogli aktywować ten tryb przy użyciu kamienia „World Stone” („Kamień świata”) w placówce „Ward 13” („Oddział 13”), aby udać się do jednego z tych dynamicznie generowanych biomów – gdzie czeka na nich dalsza eksploracja podziemi, nowi przeciwnicy do pokonania oraz walka z ich ulubionymi (oraz najsilniejszymi!) bossami. Oprócz umożliwiania graczom odkrycia największych sekretów gry, przedmioty i postępy zdobyte w ramach trybu przygodowego pozostaną zachowane, więc można z niego korzystać, aby zdobyć wszystkie spośród wielu broni, pancerzy, modyfikacji i pozostałych elementów, które gra ma do zaoferowania.

Dwie nowości trafią do Remnant: From the Ashes w ramach darmowej aktualizacji - ilustracja #1

Za to 19 września, „Leto’s Lab” („Laboratorium Leto”) zabierze graczy na misję do stacji „Research Station Alpha” („Stacja badawcza Alfa”), w której będą na nich czekać świetlne łamigłówki połączone z intensywną walką – w tym z nowym bossem do pokonania.

Lokacja ta będzie pojawiać się w dynamicznie wygenerowanych, losowych miejscach na terenie zniszczonej Ziemi – zbadanie tych wyjątkowych podziemi umożliwi odkrycie nieco więcej na temat intrygującej fabuły gry oraz znajdujących się w niej enigmatycznych czerwonych kryształów, czyli kamieni świata.

Zarówno tryb przygodowy jak i laboratorium Leto są dostępne całkowicie za darmo i pojawią się w ramach darmowej, automatycznej aktualizacji do gry.

O lokacji „Leto’s Lab”:

Laboratorium Leto zabierze cię na misję do samej Stacji Badawczej Alfa. Laboratorium zostało założone tam, aby zbadać tajemnicze czerwone kryształy – pierwotnie mając umożliwić wykorzystanie ich jako źródło nieskończonej energii. Główny badacz, Leto Apostolakis, uważał, że kryształów można też użyć do czegoś innego – aby przebić się przez czasoprzestrzeń, umożliwiając niemalże natychmiastową podróż. To właśnie on odblokował kamień świata w bazie „Ward 16” („Oddział 16”), pozwalając ludzkości na pierwsze podróże do innych światów. Eksperymenty Leto szybko odeszły od pierwotnych założeń, jako, że zaczął on używać kamieni świata do napędzania serii swoich podejrzanych badań. Laboratorium funkcjonowało dalej miesiącami po inwazji Root, jednak ostatecznie musiało zostać zamknięte i ewakuowane, gdy jeden z eksperymentów Leto wymknął się spod kontroli.

O grze:

Remnant: From the Ashes to strzelanka z trzeciej osoby osadzona w post-apokaliptycznym świecie opanowanym przez potworne stworzenia, w której walczysz o przetrwanie na każdym kroku. Jako jeden z ostatnich ocalałych ludzi, wyruszysz samotnie – lub w towarzystwie maksymalnie dwóch innych graczy – aby stawić czoła hordom zabójczych wrogów i epickich bossów – jednocześnie próbując założyć obozowisko, odbudować zniszczony świat i odzyskać wszystko, co zostało utracone.

Remnant: From the Ashes jest dostępne do kupienia za 39,99$ na komputerach PC (Steam i Arc) oraz konsolach Xbox One i PlayStation®4.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes