Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 8 listopada 2019, 13:34

autor: Frozen

Drugi sezon The Boys ukaże się w 2020 roku. Zakończono zdjęcia

Karl Urban, grający Billy'ego Rzeźnika w The Boys od Amazonu, poinformował za pośrednictwem Instagrama o zakończeniu zdjęć do drugiego sezonu produkcji. Aktor podał również przybliżoną datę premiery nowych odcinków serialu.

Na załączonym do instagramowego wpisu zdjęciu znajdują się (patrząc od lewej): Laz Alonso (Cycuś Glancuś), Karl Urban (Billy Rzeźnik) i Erin Moriarty (Gwiezdna). - Drugi sezon The Boys ukaże się w 2020 roku. Zakończono zdjęcia - wiadomość - 2019-11-08
Na załączonym do instagramowego wpisu zdjęciu znajdują się (patrząc od lewej): Laz Alonso (Cycuś Glancuś), Karl Urban (Billy Rzeźnik) i Erin Moriarty (Gwiezdna).

Karl Urban, serialowy Billy Rzeźnik, zamieścił na Instagramie wpis, w którym informuje, że zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu The Boys. Aktor, w dołączonej do fotografii notce, podaje także przybliżoną datę premiery nowych odcinków – mają się one ukazać w połowie 2020 roku.

The Boys to ekranizacja stworzonego przez Gartha Ennisa oraz Daricka Robertsona komiksu pod tytułem Chłopaki. Seria opowiada o grupie ludzi, którzy jednoczą się, aby demaskować i powstrzymywać zagrożenie płynące ze strony dwulicowych superbohaterów.

Stworzona przez Amazon Studios adaptacja szybko stała się jedną z najchętniej oglądanych produkcji oryginalnych firmy, pod względem popularności przebijając nawet telewizyjne serie Marvela. Showrunnerem The Boys jest Eric Kripke (Nie z tego świata, Revolution), a producentami wykonawczymi są Evan Goldberg i Seth Rogen (Preacher, To już jest koniec). W serialu występują między innymi: Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Laz Alonso, Tomer Capon i Karen Fukuhara.

Liczący osiem odcinków pierwszy sezon The Boys zadebiutował 26 lipca bieżącego roku. Tytuł dostępny jest w naszym kraju na platformie Amazon Prime Video.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.