Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 9 sierpnia 2019, 13:25

autor: AlexB

The Boys jedną z najchętniej oglądanych produkcji od Amazon Studios

Serial The Boys w dwa tygodnie od premiery stał się jedną z najchętniej oglądanych produkcji stworzonych przez Amazon Studios. Tytuł otrzyma drugi sezon, który ma być bardziej intensywny i skupiony na postaciach.

Temat superbohaterów w kinie i telewizji wciąż jest niezwykle gorący. Wystarczy spojrzeć na różne zestawienia box office, w których filmy o potężnych komiksowych herosach, zwłaszcza od wydawnictwa Marvel, zarabiają krocie. Lecz w ogólnym rozrachunku są to produkcje oparte na dość podobnych schematach. Nieco inaczej do sprawy podeszło Amazon Studios tworząc niepokorne The Boys. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Jak zdradziła szefowa wytwórni, Jennifer Salke, serial przebił najśmielsze oczekiwania i w dwa tygodnie od premiery stał się jednym z najchętniej oglądanych tytułów oryginalnych na platformie Prime Video (via CBR).

Superbohaterom z uniwersum The Boys daleko do ideału. - The Boys jedną z najchętniej oglądanych produkcji od Amazon Studios - wiadomość - 2019-08-09
Superbohaterom z uniwersum The Boys daleko do ideału.

Serial The Boys oparty jest na komiksowym cyklu Chłopaki autorstwa Garetha Ennisa oraz Daricka Robinsona. Opowiada on o grupie młodych mężczyzn, którzy postanawiają przeciwstawić się funkcjonującym w ich świecie superbohaterom. Nie oznacza to jednak, że obserwujemy historię złoczyńców. Herosi w uniwersum The Boys to socjopaci, za nic mający ludzkie życie, nadużywający swoich mocy i działający jako komercyjna marka nadzorowana przez potężną korporację – w skrócie, stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego.

W serialu The Boys możemy zobaczyć między innymi Karla Urbana, Antony'ego Starra, Dominique McElligott, Erin Moriarty, Jacka Quaida czy Jennifer Esposito. Głównymi twórcami produkcji są Eric Kripke, Evan Goldberg oraz Seth Rogen.

Ogromny sukces The Boys oznacza rzecz jasna, że ujrzymy jego drugi sezon. Oto, co powiedział na jego temat Kripke:

Nie chcę, by sezon drugi był większy, lecz by był głębszy. Mam wizję bardziej intensywnych, bardziej szalonych, bardziej zakręconych i bardziej opartych na postaciach odcinków. To mój jedyny cel – chcę, by sezon drugi był lepszy od pierwszego.

Amazon Studios nie podało na razie daty premiery kontynuacji The Boys. Niewykluczone jednak, że ukaże się ona w 2020 roku.

  1. Oficjalna strona Amazon Prime Video
  2. The Boys - Marvel w krzywym zwierciadle - felieton

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizje z reflinka umieszczonego w tekście.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.