Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2015, 12:07

autor: klimm

Druga sandboksowa lokacja nowego Hitmana pokazana na zwiastunie

Firmy Square Enix i Io-Interactive kontynuują promocję nowego Hitmana. Na pierwszy ogień poszła jedna z sandboksowych lokacji gry – niewielkie, malownicze miasteczko.

Do chwili debiutu nowego Hitmana pozostało już niecałe pół roku, więc przyszła najwyższa pora na uruchomienie machiny marketingowej. Wiemy, że w grze pojawi się sześć głównych misji oraz trzy lokacje sandboksowe: Paryż, Sapienza i Marakesz. W sieci pojawił się nowy film przedstawiający drugą z wymienionych, czyli malownicze, włoskie miasteczko. Wcześniej mogliśmy zobaczyć, jak będzie się prezentować Paryż. Producent dostarcza też krótki opis mapy:

Od luksusowej posiadłości do średniowiecznego kościoła przy plaży i wąskich uliczek wypełnionych sklepami. Sapienza to lokacja dostarczająca graczom masę wyzwań, ścieżek wyboru wyjścia z sytuacji i zachwycająca w każdym calu. Podobnie jak w innych miejscach, w tym czarującym miasteczku znajdą się mroczne sekrety i zaskakujące historie.

Sapienza będzie jedną z trzech sandboksowych lokacji dostępnych od razu po premierze gry, mającej odbyć się w 11 marca przyszłego roku na platformach PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Do tego dochodzi sześć podstawowych misji głównej kampanii; tryb Contract, gdzie możliwa będzie eliminacja nawet 800 celów; regularne mini-turnieje i zadania w trybie online. W następnych miesiącach Square Enix dostarczy graczom kolejne mapy sandboksowe w Tajlandii, USA i Japonii; dodatkowe cele w trybie Contract oraz nowe misje głównej kampanii i w trybie online.

Ostatnia wiadomość dotycząca najnowszej odsłony przygód elitarnego zabójcy mówiła o planie wydawniczym gry. Square Enix oraz Io-Interactive, firmy odpowiedzialne za tytuł, chcą, aby zawartość gry była dostarczana fanom stopniowo. Status nowego Hitmana miałby zostać zmieniony na „finalny” dopiero po kilku miesiącach.

TWOIM ZDANIEM

Nowy zwiastun Hitmana zechęcił cię do gry?

Zdecydowanie warto czekać, podoba mi się.
57,5%
Po tym co zobaczyłem nie jestem zachwycony.
22,9%
Zwiastun nie robi wrażenia ale gra może być dobra.
19,6%
Zobacz inne ankiety