Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2013, 15:38

autor: luckie

Dreamfall: Chapters na pięciu nowych screenach

Twórcy Dreamfall: Chapters opublikowali pięć nowych screenów z gry. Pochodzą one z demonstracyjnej wersji produkcji, której studio Red Thread Games nie jest jeszcze gotowe zaprezentować w całości.

Studio Red Thread Games podzieliło się pięcioma nowymi screenami z Dreamfall: Chapters – długo oczekiwanej kontynuacji gier przygodowych The Longest Journey i Dreamfall: The Longest Journey. Obrazki pochodzą z prac nad tzw. Vertical Slice, czyli specjalną wersją demonstracyjną produkcji, zaprojektowaną tak, by dać wgląd w najważniejsze aspekty rozgrywki. Owoce dotychczasowej pracy twórców gry możecie podziwiać poniżej:

Kian Alvane – jedna z grywalnych postaci - Dreamfall: Chapters na pięciu nowych screenach - wiadomość - 2013-09-30
Kian Alvane – jedna z grywalnych postaci
Kian jako więzień Friar's Keep - Dreamfall: Chapters na pięciu nowych screenach - wiadomość - 2013-09-30
Kian jako więzień Friar's Keep
Były wróg Kiana, teraz przyjdzie mu z pomocą - Dreamfall: Chapters na pięciu nowych screenach - wiadomość - 2013-09-30
Były wróg Kiana, teraz przyjdzie mu z pomocą
Pierwsze spojrzenie na interfejs - Dreamfall: Chapters na pięciu nowych screenach - wiadomość - 2013-09-30
Pierwsze spojrzenie na interfejs
Ekhm… miotła - Dreamfall: Chapters na pięciu nowych screenach - wiadomość - 2013-09-30
Ekhm… miotła

Twórcy obiecują, że gdy tylko demo będzie w pełni gotowe, opublikują oni około półgodzinny film z rozgrywką opatrzony komentarzem. Nastąpi to jednak nie wcześniej, niż za kilka miesięcy. W międzyczasie, 23 listopada w stolicy Norwegii odbędzie się pierwszy oficjalny zjazd fanów Dreamfalla – JourneyCon 2013. Tego dnia Red Thread Games ujawni ciekawe wiadomości na temat nadchodzącej produkcji oraz zaprezentuje nowy gameplay. Czekamy!

The Longest Journey – cykl gier przygodowych typu point-and-click zapoczątkowany w 1999 roku – zdobył ogromne uznanie na całym świecie. Na trzecią część serii fani czekają już dobrych kilka lat. Po licznych perturbacjach los Dreamfall: Chapters został zabezbieczony, dzięki więcej niż pomyślnej zbiórce na Kickstarterze – tytuł zebrał 1,5 miliona dolarów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, gra zadebiutuje w 2014 w wersji na PC oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona Red Thread Games