Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2014, 11:51

Dragon Ball Z: Battle of Z trafia na listę bestsellerów. Top 10 UK (19 - 25 stycznia)

FIFA 14 nadal jest najlepiej sprzedającą się grą na wyspach brytyjskich w handlu detalicznym. Zobacz pozostałe dziewięć tytułów, które znalazły się na liście największych bestsellerów ubiegłego tygodnia.

Ubiegły tydzień na brytyjskim rynku nie przyniósł znaczących zmian w zestawieniu najpopularniejszych gier. Kolejny tydzień z rzędu (juz czwarty) najchętniej kupowanym tytułem pudełkowym jest FIFA 14. Co nie znaczy, że tylko tyle czasu piłka nożna dominowała na rynku, bowiem licząc od momentu premiery, dziełu Electronic Arts sztuka liderowania udawał się w sumie aż dziewięć razy. Drugą i trzecią pozycję, podobnie jak w poprzednim notowaniu, utrzymały Call of Duty: Ghosts (spadek sprzedaży o 2%) i Battlefield 4 (-13%).

Jedyną nowością w pierwszej dziesiątce okazał się być Dragon Ball Z: Battle of Z debiutujący w wersjach na Xboksa 360, PlayStation 3 i PlayStation Vitę na dziesiątym miejscu. Premierę na dalszych miejscach zaliczyło Mario Party: Island Tour (pozycja 17) dostępne dla posiadaczy konsoli Nintendo 3DS.

1.

FIFA 14

2.

Call of Duty: Ghosts

3.

Battlefield 4

4.

LEGO Marvel Super Heroes

5.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

6.

Minecraft: Xbox 360 Edition

7.

Killzone: Shadow Fall

8.

Grand Theft Auto V

9.

Need for Speed: Rivals

10.

Dragon Ball Z: Battle of Z