Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2014, 10:20

autor: Góral

Dragon Age: Inkwizycja - obejrzyj rozgrywkę w najwyższych detalach

Jeden z YouTuberów opublikował kilkuminutowy fragment rozgrywki z gry Dragon Age: Inkwizycja, prezentujący PC-tową wersję produkcji uruchomioną w najwyższych ustawieniach graficznych.

Dragon Age: Inkwizycja w skrócie:
  • Gatunek: cRPG
  • Deweloper: BioWare
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne, PS3, X360
  • Polska data premiery: 20 listopada 2014 roku

Na kanale użytkownika rechyyy w serwisie YouTube pojawiło się powyższe nagranie z rozgrywką z wyczekiwanej gry RPG Dragon Age: Inkwizycja (Dragon Age: Inquisition) od studia BioWare. Według opisu i komentarza zamieszczonego pod materiałem, youtuber został zaproszony przez firmę Electronic Arts do studia w Los Angeles, gdzie mógł pograć we wczesną wersję PC-towej edycji, uruchomioną w najwyższych detalach. Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że w popularnym serwisie z nagraniami wideo pliki są kompresowane i nie do końca oddają faktyczną jakość produkcji, więc na żywo tytuł z pewnością wygląda jeszcze lepiej. Premiera gry Dragon Age: Inkwizycja odbędzie się w Polsce 20 listopada bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach osobistych.

Dragon Age: Inkwizycja - obejrzyj rozgrywkę w najwyższych detalach - ilustracja #1

W ostatnim czasie przeżywamy prawdziwy napływ materiałów wideo z nadchodzącej produkcji studia BioWare. Pod koniec września mogliśmy obejrzeć fragmenty rozgrywki oraz kreatora postaci. Kilka dni temu opublikowano nagranie prezentujące personalizację i system rzemiosła, a dziś otrzymaliśmy blisko dziewięć minut gameplayu.

Przy okazji przypominam o trwającym konkursie Dragon Age: Inkwizycja, w którym do wygrania są Specjalne Edycje Cyfrowe oraz Edycje Kolekcjonerskie. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na dedykowanej stronie akcji.

Dragon Age: Inkwizycja - obejrzyj rozgrywkę w najwyższych detalach - ilustracja #2Studio BioWare to słynny deweloper gier RPG założony w 1995 roku przez Raya Muzykę, Grega Zeschuka, Trenta Ostera, Brenta Ostera, Marcela Zeschuka i Augustine Yip. Oprócz nowego Dragon Age, studio pracuje obecnie także nad dodatkami do MMORPG Star Wars: The Old Republic, Shadow Realms oraz kolejnym Mass Effectem.