Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2014, 09:37

autor: Góral

Dragon Age: Inkwizycja - personalizacja i system rzemiosła

Twórcy gry Dragon Age: Inkwizycja omówili na najnowszym zwiastunie system rzemiosła, personalizacji i kilka innych elementów nadchodzącej produkcji. Tytuł zadebiutuje w Polsce 20 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC.

Studio BioWare, pracujące obecnie nad wyczekiwanym RPG Dragon Age: Inkwizycja (Dragon Age: Inquisition), opublikowało nowy zwiastun produkcji, skupiający się na rzemiośle i personalizacji. Twórcy opowiedzieli na nim m.in. o tym jak ważny jest początkowy wybór klasy postaci, wpływający rzecz jasna na zdolności bohatera, styl gry oraz dostępne wyposażenie, które będzie można zmieniać w czasie zabawy, znajdując odpowiedni oręż lub kupując go u sprzedawców. Poświęcono również kilka słów systemowi alchemii, służącemu przyrządzaniu różnorakich mikstur (wymieniono toniki uodparniające na działanie ognia oraz granaty) z zebranych ziół i posiadanych przepisów. Podobnie działać mają rzemieślnicy, dzięki którym stworzymy lub zmodyfikujemy sprzęt, o ile będziemy dysponować odpowiednim schematem i materiałami.

Powyższe nagranie nie jest jedynym, którym w ostatnim czasie mogą cieszyć się fani nadchodzącej produkcji. Przed kilkoma dniami zaznajomiliśmy się z kreatorem postaci, misją rozgrywaną na obszarze The Fallow Mire i nie tylko.

Dragon Age: Inkwizycja - omówienie systemu rzemiosła i personalizacji - ilustracja #1

Dragon Age: Inkwizycja ukaże się w Polsce 20 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC. Wszystkie wydania dostępne będą w polskiej wersji językowej (napisy). Przypominam także o trwającym konkursie Dragon Age: Inkwizycja, w którym do wygrania jest osiem edycji kolekcjonerskich oraz trzydzieści dwie cyfrowe edycje specjalne gry.