Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2013, 08:55

autor: qjin

Dota 2 – omówienie zmian w aktualizacji 6.78c

Kolejna łatka do gry Dota 2, kolejna szczegółowa analiza naszych specjalistów – Arsona i Vognara z Eye of Roshan. Tym razem udostępniliśmy dla Was prawie 10-minutowe omówienie zmian, jakie zaszły w aktualizacji 6.78c.

W zeszłym miesiącu przygotowaliśmy dla Was materiał wideo, w którym Arson i Vognar przedstawili analizę łatki do gry Dota 2, oznaczonej numerem 6.78. Dzisiaj publikujemy filmik, w którym duet z Eye of Roshan skupił się na wprowadzonych przez twórców kluczowych zmianach i dodatkach w aktualizacji 6.78c. Komentarz poświęcono przede wszystkim postaciom oraz nowym opcjom dla gildii.

Pełna wersja Dota 2 wyjdzie latem 2013 roku - Dota 2 – omówienie zmian w aktualizacji 6.78c - wiadomość - 2013-07-03
Pełna wersja Dota 2 wyjdzie latem 2013 roku

Arson i Vognar przewidują, że w najbliższych łatkach nie doczekamy się gruntownych zmian, przynajmniej w balansie rozgrywki. To z powodu nadchodzącego turnieju The International 3, który odbędzie się w Seattle w dniach 7-11 sierpnia 2013 roku (pula nagród przekracza 2 mln dolarów). Więcej szczegółów znajdziecie w tym newsie.

W naszym materiale wideo przyglądamy się kolejnej łatce i zmianom, jakie w niej wprowadzono - Dota 2 – omówienie zmian w aktualizacji 6.78c - wiadomość - 2013-07-03
W naszym materiale wideo przyglądamy się kolejnej łatce i zmianom, jakie w niej wprowadzono

Zachęcamy również do zapoznania się z poprzednimi materiałami dotyczącymi Dota 2. Zaawansowanych graczy zapraszamy do śledzenia naszych nagrań odnośnie zmian w kolejnych aktualizacjach, a nowicjuszy odsyłamy do rozbudowanego poradnika wideo.

Dota 2 to gra oparta na modelu free-to-play - Dota 2 – omówienie zmian w aktualizacji 6.78c - wiadomość - 2013-07-03
Dota 2 to gra oparta na modelu free-to-play

Na zakończenie przypominamy, że w drugiej połowie czerwca gra weszła w fazę otwartych beta testów, więc każdy zainteresowany może spróbować swoich sił w Dota 2. Pełna wersja ma zostać udostępniona za darmo dla wszystkich graczy jeszcze latem tego roku.