Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2013, 08:55

autor: qjin

Dota 2 – omówienie zmian w aktualizacji 6.78c

Kolejna łatka do gry Dota 2, kolejna szczegółowa analiza naszych specjalistów – Arsona i Vognara z Eye of Roshan. Tym razem udostępniliśmy dla Was prawie 10-minutowe omówienie zmian, jakie zaszły w aktualizacji 6.78c.

W zeszłym miesiącu przygotowaliśmy dla Was materiał wideo, w którym Arson i Vognar przedstawili analizę łatki do gry Dota 2, oznaczonej numerem 6.78. Dzisiaj publikujemy filmik, w którym duet z Eye of Roshan skupił się na wprowadzonych przez twórców kluczowych zmianach i dodatkach w aktualizacji 6.78c. Komentarz poświęcono przede wszystkim postaciom oraz nowym opcjom dla gildii.

Pełna wersja Dota 2 wyjdzie latem 2013 roku - Dota 2 – omówienie zmian w aktualizacji 6.78c - wiadomość - 2013-07-03
Pełna wersja Dota 2 wyjdzie latem 2013 roku

Arson i Vognar przewidują, że w najbliższych łatkach nie doczekamy się gruntownych zmian, przynajmniej w balansie rozgrywki. To z powodu nadchodzącego turnieju The International 3, który odbędzie się w Seattle w dniach 7-11 sierpnia 2013 roku (pula nagród przekracza 2 mln dolarów). Więcej szczegółów znajdziecie w tym newsie.

W naszym materiale wideo przyglądamy się kolejnej łatce i zmianom, jakie w niej wprowadzono - Dota 2 – omówienie zmian w aktualizacji 6.78c - wiadomość - 2013-07-03
W naszym materiale wideo przyglądamy się kolejnej łatce i zmianom, jakie w niej wprowadzono

Zachęcamy również do zapoznania się z poprzednimi materiałami dotyczącymi Dota 2. Zaawansowanych graczy zapraszamy do śledzenia naszych nagrań odnośnie zmian w kolejnych aktualizacjach, a nowicjuszy odsyłamy do rozbudowanego poradnika wideo.

Dota 2 to gra oparta na modelu free-to-play - Dota 2 – omówienie zmian w aktualizacji 6.78c - wiadomość - 2013-07-03
Dota 2 to gra oparta na modelu free-to-play

Na zakończenie przypominamy, że w drugiej połowie czerwca gra weszła w fazę otwartych beta testów, więc każdy zainteresowany może spróbować swoich sił w Dota 2. Pełna wersja ma zostać udostępniona za darmo dla wszystkich graczy jeszcze latem tego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dota 2

Dota 2