Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2013, 20:02

autor: Góral

Dota 2 weszła w fazę otwartych beta testów

Firma Valve sprawiła nam dzisiaj małą niespodziankę. Nagle, i bez żadnego komunikatu, udostępniła betę gry Dota 2 dla wszystkich zainteresowanych. Wystarczy zalogować się na swoje konto w sklepie Steam.

Dota 2 od dzisiaj jest dostępna dla wszystkich, gdyż znienacka rozpoczęły się otwarte beta testy. Do tej pory można było włączyć się do zabawy posiadając specjalny kod. Te z kolei dość często rozdawano, więc praktycznie każdy zainteresowany mógł już wcześniej wkroczyć do świata produkcji studia Valve.

Dota 2 dostępna za darmo dla wszystkich. - Dota 2 weszła w fazę otwartych beta testów - wiadomość - 2013-06-21
Dota 2 dostępna za darmo dla wszystkich.

Niemniej od dzisiaj nie trzeba się już w żaden sposób starać. Wystarczy zalogować się na swoje konto w sklepie Steam, wejść na kartę gry i to tyle. Zaraz pod materiałami graficznymi powinniście zobaczyć zieloną belkę, na której trzeba kliknąć przycisk „Zagraj teraz”. Premiera pełnej wersji ma nastąpić latem bieżącego roku. Dokładnej daty niestety nie znamy, ale prawdopodobnie tytuł zadebiutuje przed sierpniowym turniejem International.

Dota 2 weszła w fazę otwartych beta testów - ilustracja #2Dota 2 to gra z niesamowicie popularnego w ostatnich latach gatunku MOBA, która spróbuje strącić z tronu obecnego króla – League of Legends. Jednocześnie jest to też autor zamieszania związanego z nazwą, do której prawa, oprócz Valve, rościła sobie także firma Blizzard. Koniec końców giganci rynku gier wideo doszli w maju 2012 roku do porozumienia w tej sprawie.