Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2013, 10:07

autor: Hed

Dota 2 - analiza aktualizacji 6.78 z komentarzem

Za nami kolejna aktualizacja do gry Dota 2, opatrzona numerem 6.78. Jak zwykle, mamy dla Was szczegółowe omówienie tej łatki, wzbogacone o fachowy komentarz.

Co nowego w łatce 6.78 do Doty 2? - Dota 2 - analiza aktualizacji 6.78 z komentarzem  - wiadomość - 2013-06-07
Co nowego w łatce 6.78 do Doty 2?

Dota 2 otrzymała aktualizację opatrzoną numerem 6.78, w której standardowo znalazło się wiele poprawek oraz zmian w rozgrywce. Omówienie zawartości łatki znajdziecie w naszym materiale wideo. Panowie nie tylko przedstawiają nowinki, ale też próbują określić to jak wpłyną one na mechanikę rozgrywki. To przydatna wiedza dla wszystkich fanów tej produkcji. Jako, że materiał jest dość długi, umieściliśmy pod nim kilka odnośników do kluczowych zagadnień.

Dota 2 - analiza aktualizacji 6.78 z komentarzem  - ilustracja #3Dota 2 to gra typu MOBA, w której gracze przyjmują rolę herosów walczących ze sobą na sieciowych arenach u boku jednostek prowadzonych przez sztuczną inteligencję. Produkcja stworzona przez studio Valve jest dostępna w systemie free-to-play na Steamie i na razie funkcjonuje w wersji beta. Tytuł cieszy się sporą popularnością, w czym pomaga między innymi wsparcie autorów dla esportu. Jedną z ich inicjatyw jest przekazywanie części pieniędzy z mikropłatności na turnieje.

  1. Dota 2 - analiza update v.6.78