Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2012, 09:20

autor: Sarge

Dokładna data premiery gry MMO Wakfu

Twórcy gry MMO Wakfu ujawnili dokładną datę premiery swojego nadchodzącego dzieła. W sieci pojawił się także nowy zwiastun produkcji oraz dziennik dewelopera.

Zespół Ankama Studio ogłosił dokładną datę premiery gry Wakfu. Na tę ciekawie zapowiadającą się produkcję MMO będziemy musieli poczekać jeszcze miesiąc.

Według najnowszych informacji, tytuł będzie miał swoją premierę 29 lutego bieżącego roku tylko na PC. Potwierdziły się więc wcześniejsze doniesienia o debiucie gry właśnie w tym miesiącu. W tej chwili Wakfu wciąż znajduje się w fazie otwartej bety. Nadal możecie do niej przystąpić, pobierając klienta z oficjalnej strony producenta.

Przy okazji twórcy udostępnili animowany zwiastun potwierdzający ujawnioną datę premiery. Możecie także obejrzeć kolejny film z cyklu dzienników dewelopera, który skupia się na rozgrywce PvE, a więc walce gracza z różnego rodzaju potworami.

Wakfu jest kontynuacją popularnej gry MMO o nazwie Dofus. Na początku rozgrywki wybierzemy jedną z kilkunastu dostępnych klas postaci, by ruszyć na wykonywanie kolejnych misji i zdobywanie cennych punktów doświadczenia. Całość została wykonania w charakterystycznym stylu graficznym. Akcję obserwować będziemy w rzucie izometrycznym, a świat został pociągnięty mangową kreską. Podstawowa wersja Wakfu ma być dostępna za darmo, ale za możliwość eksplorowania wielu lokacji będziemy musieli już zapłacić.