Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2015, 12:50

autor: luckie

Dodatek Neverwinter: Elemental Evil już dostępny

Elemental Evil, szósty dodatek do MMORPG-a Neverwinter, jest już dostępny. Rozszerzenie, tak jak i samą grę, można pobrać za darmo.

Elemental Evil to szósty dodatek do Neverwinter - Dodatek Neverwinter: Elemental Evil już dostępny - wiadomość - 2015-04-08
Elemental Evil to szósty dodatek do Neverwinter

Od wczoraj fani Neverwinter mogą zakosztować przygody w darmowym dodatku Elemental Evil. Jest to szóste rozszerzenie do tego MMORPG-a osadzonego w słynnym uniwersum Forgotten Realms, opartego na modelu free-to-play. Pozwala ono graczom wspólnymi siłami obronić Wybrzeże Mieczy przed kultystami Pierwotnego Zła, reprezentującymi cztery żywioły: Ziemi, Ognia, Powietrza i Wody. Oprócz dodania nowych misji i lokacji, Elemental Evil podnosi limit doświadczenia do 70 poziomu, a także wprowadza klasę Paladyna, łączącego w sobie talenty tanka i healera. Z kolei atrakcją dla fanów serii Baldur’s Gate jest obecność wojownika Minsc i jego chomika Boo, jako postaci niezależnych, prowadzących graczy przez kolejne zadania fabularne dodatku.

Oficjalną listę zmian w Neverwinter: Elemental Evil znajdziecie w tym miejscu. Jutro powinna być ona dostępna w języku polskim na rodzimym forum gry, w tym wątku.

  1. Oficjalna strona gry Neverwinter
  2. Recenzja gry Neverwinter
  3. Poradnik do gry Neverwinter