Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2014, 12:15

Dobry startowy wynik The Elder Scrolls Online. Top 10 UK (30 marca - 5 kwietnia)

The Elder Scrolls Online całkiem nieźle wyszło z bloku startowego, ale nie na tyle dobrze, by poradzić sobie z FIFA 14. Zapraszamy do sprawdzenia listy dziesięciu najlepiej sprzedających się tytułów w handlu detalicznym w Wielkiej Brytanii.

Umarł król, niech żyje... ech, FIFA 14 po chwilowym oddaniu pola konkurencji w postaci Titanfall i inFamous: Second Son powróciła na fotel lidera ciesząc się ośmioprocentowym wzrostem zainteresowania w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Piłce nożnej od Electronic Arts udało się jak do tej pory przebywać na pierwszym miejscu łącznie przez jedenaście tygodni, a od dwudziestu ośmiu tygodni, czyli od chwili premiery, nie wypaść z pierwszej szóstki.

Na miejscu drugim zadebiutowało The Elder Scrolls Online. Jak na razie jedynie w wersji pecetowej, bo jak wiemy, edycja przeznaczona na konsole PlayStation 4 i Xbox One wyjdzie dopiero za jakiś czas. Jedyną nowością, która znalazła się poza pierwszą dziesiątką jest Dynasty Warriors 8: Xtreme Complete Edition, które trafiło na miejsce dwudzieste dziewiąte.

1.

FIFA 14

2.

The Elder Scrolls Online

3.

Titanfall

4.

Call of Duty: Ghosts

5.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

6.

inFamous: Second Son

7.

LEGO Movie Videogame

8.

South Park: The Stick of Truth

9.

Minecraft: Xbox 360 Edition

10.

Battlefield 4