Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2012, 11:40

autor: Muninn

DLC Raven Strike do gry Ghost Recon: Future Soldier ukaże się w przyszłym miesiącu

Firma Ubisoft podała informację, że kolejny DLC do strzelanki Ghost Recon: Future Soldier zostanie wydany na początku września. Raven Strike będzie zawierać m.in. trzy nowe misje oraz dodatkową mapę dla trybu Guerilla.

Drugi dodatek do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier ukaże się już w przyszłym miesiącu, poinformował wydawca produkcji, firma Ubisoft. DLC będzie nosić tytuł Raven Strike i zostanie wydany 11 września na konsolę Xbox 360, a dzień później ukaże się na PlayStation 3. Wielbiciele wojennych strzelanek będą mogli zakupić dodatek za cenę 1200 Punktów Microsoftu lub 11,99 funtów (ok. 60 zł).

DLC Raven Strike do gry Ghost Recon: Future Soldier ukaże się w przyszłym miesiącu  - ilustracja #1
Moskiewska noc w DLC Raven Strike

Dodatek Raven Strike, określany jako „powrót do tradycyjnego sposobu rozgrywki w Ghost Recon”, będzie zawierać m.in.:

  1. większe mapy,
  2. dodatkowy poziom trudności,
  3. nową misję: Secure Dawn – zamglone bagna w Kazachstanie, gdzie żołnierze nie będą mogli używać zaawansowanej technologii,
  4. nową misję: Cold Walker – walka rozegra się na dworcu kolejowym na rosyjskiej prowincji,
  5. nową misję: Argent Thunder – jej akcja będzie się rozgrywać w czasie ciemnej, moskiewskiej nocy.

Oprócz tego twórcy przygotują nową mapę o nazwie Sawmill, przeznaczoną do zabawy w trybie Guerilla. W trakcie rozgrywki gracze będą musieli stawić czoła 50 falom wrogów, ponownie w scenerii rosyjskiej wsi.

Raven Strike to drugi dodatek do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier. Pierwszy DLC nosi tytuł Arctic Strike i zabiera graczy w mroźne rejony Arktyki. Oferuje m.in. nowe mapy do rozgrywek wieloosobowych, dodatkowy tryb multiplayer i sześć niedostępnych wcześniej broni. Rozszerzenie kosztuje ok. 40 złotych lub 800 punktów Microsoftu.

Ostatnia aktualizacja: 2012-08-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - Raven Strike

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - Raven Strike