Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2015, 09:56

autor: Góral

Divinity: Original Sin II - pierwsze nagranie z trybu co-op

Jak wiemy od momentu ujawnienia Divinity: Original Sin II, w produkcji znajdzie się tryb co-op dla maksymalnie czterech graczy. Dziś po raz pierwszy możemy obejrzeć go w akcji.

Zbiórka pieniędzy na Divinity: Original Sin II trwa w najlepsze. Deweloperom ze studia Larian udało się zebrać blisko 1,3 miliona dolarów, a do końca akcji pozostały jeszcze 24 dni. Aby podtrzymać zainteresowanie grą, twórcy opublikowali nowy materiał wideo, przedstawiający rozgrywkę w ramach trybu współpracy, który ma być jednym z głównych elementów „dwójki”. Przypominam bowiem, że Divinity: Original Sin II zaoferuje co-opa dla maksymalnie czterech graczy. Nie będzie to jednak klasyczna rozgrywka tego typu, gdyż poszczególni członkowie zespołu nierzadko będą mieć sprzeczne cele. Oznacza to, że w czteroosobowej grupie system ten może doprowadzić do niejednej ciekawej sytuacji. Nim sprawdzimy rzeczone rozwiązanie na własnej skórze, minie jednak trochę czasu, gdyż premiera pełnej wersji gry odbędzie się na komputerach PC dopiero za dwa lata.

W Divinity: Original Sin II dostępny będzie czteroosobowy co-op. - Divinity: Original Sin II - pierwsze nagranie z trybu co-op - wiadomość - 2015-09-07
W Divinity: Original Sin II dostępny będzie czteroosobowy co-op.
Divinity: Original Sin II w skrócie:
  • Gatunek: cRPG
  • Deweloper: Larian Studios
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 2017 rok
  • Inne: jeszcze przez ponad 3 tygodnie będzie trwać zbiórka pieniędzy w serwisie Kickstarter

Na szczęście wcześniej doczekamy się wersji alfa i beta, a dodatkowo w międzyczasie posiadacze pierwszej części otrzymają za darmo Divinity: Original Sin - Enhanced Edition. Rozszerzone wydanie „jedynki” zadebiutuje także na konsolach Xbox One i PlayStation 4, jednak nie wiemy jeszcze, kiedy odbędzie się premiera.

Natomiast na koniec warto wspomnieć, że na odblokowanie czekają jeszcze dwa cele w ramach zbiórki pieniędzy na Divinity: Original Sin II – drugie drzewko umiejętności do wyboru (1,35 miliona dolarów) oraz lokacja The Hall of Echoes (1,5 miliona dolarów).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition