Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2017, 11:20

Diablo III - przegląd umiejętności nekromantów

Ruszyły zamknięte testy klasy nekromanty w ramach Diablo III. Z tej okazji autorzy wypuścili obszerny artykuł opisujący wszystkie umiejętności tego typu postaci.

Zamknięta beta pozwala przetestować klasę nekromanty. - Diablo III - przegląd umiejętności nekromantów - wiadomość - 2017-04-14
Zamknięta beta pozwala przetestować klasę nekromanty.

Wczoraj pisaliśmy o rozpoczęciu zamkniętych beta-testów nekromantów w grze Diablo III. Większość fanów nie będzie mogła wziąć w nich udziału, więc zainteresować ich powinien opublikowany na oficjalnej stronie przegląd umiejętności tej klasy.

Pula mocy nekromantów jest imponująca. Mogą m.in. przywoływać kościane kolce, wysysać krew wrogom oraz władać tzw. ponurą kosą i włócznią z kości. Nie zabrakło również opcji dowodzenia ożywionymi trupami oraz rzucania klątw. Lista umiejętności jest długa i bardzo szczegółowo opisana, więc zainteresowanym polecamy zapoznanie się z pełnym artykułem na oficjalnej stronie.

Jak już wspomnieliśmy, testy klasy nekromanty mają charakter zamknięty. Jeśli macie ochotę spróbować zdobyć zaproszenie, to musicie zalogować się na swoje konto i w zakładce ”Ustawienia profilu beta-testera” zaznaczyć pole „Diablo” w sekcji „Beta-testy, które mnie interesują”, a następnie kliknąć przycisk „Uaktualnij preferencje”. Uczestnicy wybierani są m.in. na podstawie specyfikacji sprzętowych ich pecetów oraz danych o aktywności w grze. Ważnym czynnikiem jest także element losowy. W każdym razie, spróbować nie zaszkodzi.

Przypomnijmy, że nowa klasa będzie główną z atrakcji, jakie czekają nas w małym płatnym dodatku Przebudzenie Nekromantów do Diablo III. Na PC DLC będzie wymagało posiadania zarówno podstawowej wersji gry, jak i rozszerzenia Reaper of Souls. Natomiast wersja konsolowa zostanie udostępniona użytkownikom Xboksa One i PlayStation 4 będącym właścicielami Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition.

Warto na koniec wspomnieć, że Nekromanta był jedną z klas dostępnych w Diablo II. Tym razem jednak poza męską wersją postaci otrzymamy także opcję zagrania kobietą.

  1. Oficjalna strona gry