Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2013, 10:51

autor: Góral

Deus Ex: The Fall - wkrótce oficjalna zapowiedź nowej gry? [news zaktualizowany]

Studio Eidos Montreal opublikowało na Twitterze wpis sugerujący, że wkrótce dojdzie do oficjalnej zapowiedzi gry Deus Ex: The Fall. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że firma Square Enix kilka miesięcy temu zarejestrowała domeny o właśnie takiej nazwie.

Uaktualnienie: Studio Eidos Montreal opublikowało krótką zajawkę, na której widnieje logo Deus Ex: The Fall i data 5 czerwca 2013 roku. Jutro można więc spodziewać się oficjalnej zapowiedzi projektu.

W marcu firma Square Enix zarejestrowała domeny o nazwie Deus Ex: The Fall. Momentalnie podniosły się głosy, że prawdopodobnie chodzi o nową odsłonę kultowej serii. Dzisiaj studio Eidos Montreal podgrzało atmosferę publikując na serwisie społecznościowym Twitter poniższy wpis.

Nadchodzi nowy Deus Ex?
Nadchodzi nowy Deus Ex?

Za nową częścią przemawia kilka faktów. Po pierwsze, zbliżają się targi E3, które są znakomitą okazja do zapowiadania nowych tytułów. Adaptacja filmowa odpada, gdyż niedawno okazało się, że ta będzie się nazywać Deus Ex: Human Defiance, więc prawdopodobnie za kilka dni poznamy grę Deus Ex: The Fall.

Przy okazji warto wspomnieć, że właściciel studia Eidos, koncern Square Enix, opublikował listę produkcji, które zostaną zaprezentowane na targach E3 (11 – 13 czerwca). We wszystkie poniższe tytuły będzie można pograć, wyjątek stanowi tylko nowy Thief:

  • Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut,
  • Final Fantasy X/X-2 HD Remaster,
  • Final Fantasy XIV: A Ream Reborn,
  • Kingdom Hearts 1.5 HD ReMIX,
  • Lightning Returns: Final Fantasy XIII,
  • Thief.

Jak widać brakuje tu Deus Ex: The Fall, jednak to o niczym nie świadczy. Firma z pewnością trzyma w rękawie ukrytego asa, którym być może jest nowy projekt studia Eidos Monteral. Czekamy na dalsze informacje!