Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2019, 14:20

autor: XxX

Destiny 2: New Light – szczegóły wersji free-to-play

Destiny 2 czekają w najbliższym czasie ogromne zmiany. Gra przechodzi na model darmowy, dzięki czemu wszyscy gracze będą mieli do swojej dyspozycji dużą część zawartości wydanej w pierwszym roku istnienia produkcji. To jednak nie koniec zmian.

Destiny 2: New Light zadebiutuje 1 października tego roku / źródło: Bungie. - Destiny 2: New Light – szczegóły wersji free-to-play - wiadomość - 2019-09-27
Destiny 2: New Light zadebiutuje 1 października tego roku / źródło: Bungie.

Destiny 2 czekają ogromne zmiany. Przede wszystkim gra przechodzi na model free-to-play, dzięki czemu do dyspozycji użytkowników zostanie oddana spora część zawartości, która została udostępniona w pierwszym roku istnienia tytułu (całkowicie bezpłatnie). Dodatkowo Destiny 2 przechodzi z Battle.net na Steama – nie martwcie się jednak, wszystkie Wasze postacie zostaną zachowane. Bungie poinformowało również o wszystkim, czego możemy spodziewać się po New Light.

Infografika została udostępniona na Twitterze Bungie. Dowiadujemy się z niej, co twórcy przyszykowali dla graczy w przypadku przejścia Destiny 2 na model darmowy.

Wszyscy nowi gracze wystartują od poziomu Światła 750 z pełnym dostępem do darmowych sezonowych rang oraz nagród. Oprócz tego otrzymają możliwość nabycia egzotycznych broni i zbroi wydanych w pierwszym roku istnienia gry. Jeśli chodzi o kampanie, to New Light będzie zawierał The Red War (z podstawowej wersji gry), Curse of Osiris oraz Warmind.

Nie zabraknie również sporej dawki rozgrywki PvP w postaci trybu The Crucible, w ramach którego do dyspozycji użytkowników zostaną oddane m.in. darmowe sezonowe aktualizacje oraz broń wraz z innymi elementami wyposażenia.

To oczywiście nie wszystko. Na graczy czeka dużo więcej zawartości, a wszystkie szczegóły poznacie zerkając na infografikę załączoną do wpisu na Twitterze udostępnionego przez Bungie.

Destiny 2: New Light zadebiutuje na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One 1 października tego roku. Dostęp do tytułu będzie całkowicie darmowy.