Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 marca 2021, 15:33

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 23 marca

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Wasteland Remastered, Desperados III, Liberated, Wojnę Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, F1 2020 i Thief Simulator.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Oferty te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Desperados III

Desperados III to trzecia odsłona popularnego cyklu taktycznych strategii osadzonych w realiach Dzikiego Zachodu. Podobnie jak w poprzednich częściach serii, cała akcja skupia się na losach rewolwerowca Johna Coopera. Produkcję można nabyć w WinGameStore za ok. 69 zł. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Desperados III w WinGameStore
 2. Desperados 3 - poradnik

Wasteland Remastered

Wasteland Remastered to zremasterowana wersja RPG-a z 1988 roku. W czasie przygody trafiamy do świata zniszczonego w wyniku wojny nuklearnej i wcielamy się w członka organizacji znanej jako Strażnicy Pustkowi. Produkcję można nabyć w sklepie GOG.com za 16,19 zł. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Wasteland Remastered na GOG.com

Liberated

Liberated to osadzona w dystopijnej rzeczywistości platformowa gra akcji z elementami skradanki. Podczas przygody poznajemy losy czterech postaci, którym przyszło żyć w tym świecie. Produkcję można nabyć w sklepie GOG.com za 21,59 zł. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Liberated na GOG.com

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści to połącznie gry RPG i karcianki, osadzone w uniwersum Wiedźmina. Pierwotnie tytuł miał być kampanią dla pojedynczego gracza w Gwincie. Produkcję można kupić w sklepie GOG.com za 31,99 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści na GOG.com
 2. Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

West of Dead

West of Dead to twin-stick shooter z elementami roguelike osadzony w klimacie Weird West (magicznego westernu). Podczas przygody wcielamy się w nieumarłego rewolwerowca Williama Masona. Produkcję można nabyć w sklepie GOG.com za 46,79 zł. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. West of Dead na GOG.com

Thief Simulator

Thief Simulator to połączenie skradanki, przygodówki i symulatora. Podczas zabawy wcielamy się w złodzieja, a naszym zadaniem jest prowadzenie przestępczej działalności tak, by nie został aresztowany. Tytuł zakupimy na Steamie za 27,35 zł. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej.

 1. Thief Simulator na Steamie

Drug Dealer Simulator

Drug Dealer Simulator to symulator, w którym wcielamy się tytułowego handlarza narkotykami. Celem zabawy jest systematyczne powiększanie nielegalnego imperium. Tytuł zakupimy na Steamie za 46,79 zł. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej.

 1. Drug Dealer Simulator na Steamie

The Beast Inside

The Beast Inside to survival horror, w którym wcielamy się w postać kryptoanalityka CIA Adama. Mężczyzna wraz z żoną przeprowadza się do nowego domu. Tam odkrywa pamiętnik zawierający opisy nadprzyrodzonych zjawisk. Jak się okazuje, zdarzenia te zaczynają przenikać do rzeczywistości. Tytuł zakupimy na Steamie za 26,99 zł. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej.

 1. The Beast Inside na Steamie

F1 2020

F1 2020 to kolejna odsłona rozwijanego przez Codemasters cyklu gier wyścigowych bazujących na licencji Formuły 1. Podobnie jak w poprzednich częściach serii, mamy okazję zasiąść za kierownicą bolidów i ścigać się po dwudziestu wiernie odwzorowanych torach. Grę można zakupić na Steamie za 64,49 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. F1 2020 na Steamie

112 Operator

112 Operator to gra strategiczno-symulacyjna, w której wcielamy się w rolę operatora numeru alarmowego. Naszym zadaniem jest odbieranie zgłoszeń i wysyłanie jednostek ratunkowych na miejsca wypadków. Produkcję nabędziemy na Steamie za 38,69 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. 112 Operator na Steamie

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.