Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2012, 11:13

autor: Muninn

Demo Spec Ops: The Line dostępne do ściągnięcia przez Steam

Na serwisie Steam dostępne jest do ściągnięcia demo gry Spec Ops: The Line, zapowiadanej na koniec czerwca. Wersja demonstracyjna pozwala zapoznać się z fragmentami dwóch pierwszych etapów produkcji.

Wydawca gry Spec Ops: The Line, firma 2K Games, dotrzymał złożonej obietnicy i wypuścił wersję demonstracyjną tytułu także na PC (posiadacze konsoli Xbox 360 i PlayStation 3 mogli zapoznać się z demem tej bardzo ciekawie zapowiadającej się taktycznej strzelanki FPP już 15 maja). Plik waży 2 GB i można go ściągnąć przez serwis Steam. Przed pobraniem dema warto sprawdzić wymagania sprzętowe gry.

Demo Spec Ops: The Line dostępne do ściągnięcia przez Steam - ilustracja #1

Na rozgrywkę w wersji demo składają się fragmenty dwóch wczesnych etapów gry Spec Ops: The Line. W trakcie zabawy wcielimy się w kapitana Martina Walkera, poszukującego, wraz ze swoim oddziałem, pułkownika Johna Konrada i jego batalionu. Zaginieni żołnierze wyruszyli wcześniej do zdewastowanego przez biurze piaskowe Dubaju, by zapewnić bezpieczeństwo cywilom, którzy nie zdążyli ewakuować się przed nadejściem kataklizmu.

W Spec Ops: The Line do efektywnego eliminowania stających nam na drodze wrogów konieczne będą nie tylko szybki refleks i celność, ale także umiejętność wydawania podkomendnym odpowiednich rozkazów. Dzieło studia Yager Development od innych shooterów będą odróżniać, oprócz nastawienia na walkę zespołową, także intrygująca fabuła, specyficzne warunki klimatyczne (które będą zarówno przeszkadzać w walce, jak i wspomagać naszych żołnierzy w potyczkach) oraz klimat przykrytego zwałami piasku Dubaju.

Spec Ops: The Line ukaże się 29 czerwca na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Produkcję można zamówić w przedsprzedaży m.in. w Sklepie Gry-Online w cenie 119,90 zł (wersja na PC) lub 219,90 zł (Xbox 360 i PlayStation 3).