Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2012, 08:53

autor: Hed

Demo Mass Effect 3 dostępne na Xbox LIVE i PC. Na PS3 trafi dzisiaj [news zaktualizowany]

Posiadacze konsol Xbox 360 mogą ściągać już demo gry Mass Effect 3. Wersja demonstracyjna oczekiwanej produkcji studia BioWare i firmy Electronic Arts trafi niedługo także na pozostałe platformy.

Demo Mass Effect 3 dostępne na Xbox LIVE i PC. Na PS3 trafi dzisiaj [news zaktualizowany] - ilustracja #1

Aktualizacja: Demo Mass Effect 3 pojawiło się wczoraj także na pecetach. Dzisiaj mogą spodziewać się go posiadacze PlayStation 3 (próbka zostanie opublikowana w polskim PlayStation Store wraz z cotygodniową aktualizacją).

Na Xboksie 360 pojawiło się demo gry Mass Effect 3, w którym możemy przetestować zarówno rozgrywkę solową, jak i nowy tryb kooperacji. Firma Electronic Arts i studio BioWare postarały się o to, aby wersja demonstracyjna była dostępna dla wszystkich zainteresowanych – mogą ściągać ją także użytkownicy darmowych kont Xbox LIVE. Próbka tytułu trafi wkrótce na komputery osobiste i PlayStation 3.

W demie umieszczono dwa fragmenty rozgrywki solowej, które mogliśmy zobaczyć w weekend w materiałach filmowych. Pojawiły się one w sieci tak szybko, bo część graczy otrzymała przedwczesny dostęp do solowego fragmentu wersji próbnej za sprawą promocji. Nie dotyczyła ona jednak rozgrywki wieloosobowej, którą sprawdzimy dopiero teraz. W trybie współpracy można rozegrać potyczki na dwóch mapach w skórze jednej z kilku postaci. Warto zaznaczyć, że dostęp do zabawy sieciowej otrzymują od dzisiaj tylko osoby, które aktywowały przepustkę online z gry Battlefield 3 na swoim koncie EA. Pozostali gracze będą musieli poczekać do 17 lutego.

Demo Mass Effect 3 dostępne na Xbox LIVE i PC. Na PS3 trafi dzisiaj [news zaktualizowany] - ilustracja #2

Demo gry Mass Effect 3 zostanie wypuszczone na pecetach i PlayStation 3 najprawdopodobniej w najbliższych godzinach. Posiadacze komputerów powinni zerkać na platformę Origin, należącą do firmy Electronic Arts. Polscy użytkownicy konsoli Sony być może będą musieli poczekać do jutra, gdyż nowe materiały na tę platformę są u nas publikowane zwykle w środowych aktualizacjach (zdarzają się wyjątki od tej reguły).

Mass Effect 3 trafi do sprzedaży 9 marca w polskiej wersji językowej (napisy) na wszystkich trzech platformach docelowych (PC, Xbox 360, PlayStation 3).