Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Electronic Arts Polska Press Release 3 kwietnia 2014, 22:10

DEMO gry 2014 FIFA World Cup Brazil dostępne

Demo zawiera osiem zespołów narodowych, piłkę adidas brazuca i stadion Maracana.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Gracze PlayStation®3 i użytkownicy Xbox 360® z kontem Xbox Live Gold mogą już przeżywać emocje i dramaturgię najważniejszej imprezy piłkarskiej świata — wersja demonstracyjna gry EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ jest dostępna do pobrania. Posiadacze konta Xbox Live Silver będą mogli zagrać w demo 8 kwietnia.

Wersja demonstracyjna zawiera tryb Kick-Off, stadion Maracana (arena finału mistrzostw) oraz drużyny Brazylii, Anglii, Meksyku, Stanów Zjednoczonych, Japonii, Wybrzeża Kości Słoniowej, Australii i Nowej Zelandii, a także oficjalną piłkę brazylijskiego mundialu, czyli adidas® brazuca.

DEMO gry 2014 FIFA World Cup Brazil dostępne - ilustracja #1

Pełna wersja gry ukaże się w Polsce 17 kwietnia. W EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil znajdzie się największy zestaw trybów w historii gier turniejowych EA SPORTS, a także poprawki i modyfikacje rozgrywki, której oprawą będą pulsujące dźwiękami i kolorami trybuny brazylijskich stadionów. Dzięki 203 drużynom narodowym, 7469 zawodnikom, 19 oficjalnie licencjonowanym trenerom i 12 arenom mundialowym EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil gracze z całego świata będą mogli spełnić marzenie o zdobyciu najważniejszego trofeum w futbolu dla swojego kraju.

Osoby, które zakupią grę w przedsprzedaży*, otrzymają ekskluzywne obiekty do odblokowania w grze - 3 cieszynki, w tym bardzo popularną „Belly Flop” i 2 nowe sposoby celebrowania zdobytej bramki.

*Oferta podlega ograniczeniom.