Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2014, 10:18

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Deep Down - zobacz fragment rozgrywki z darmowego RPG akcji

Firma Capcom zaprezentowała kolejny fragment rozgrywki z darmowej gry Deep Down tworzonej z myślą o PlayStation 4. Tym razem możemy zobaczyć tryb kooperacji i pułapki czekające na graczy w lochach.

W sieci pojawił się kilkuminutowy materiał wideo przedstawiający rozgrywkę w darmowej grze Deep Down. Film został opatrzony japońskim komentarzem dewelopera, który dla większości osób będzie zapewne niezrozumiały, ale nie przeszkadza to w ujrzeniu w akcji tej ciekawie zapowiadającej się produkcji ekskluzywnej dla Playstation 4. Materiał pokazuje, że w trakcie przemierzania lochów w Deep Down będziemy musieli uważać nie tylko na zwykłych przeciwników, ale też na różnego rodzaju pułapki. Ogromna beczka spadająca w stronę głównego bohatera czy kusząco wyglądająca skrzynia z potworem-niespodzianką w środku są tutaj na porządku dziennym. Zaprezentowano również rozgrywkę w trybie kooperacji dla dwóch i czterech graczy. Oczywiście podzielony ekran w materiale wideo to tylko kwestia montażu i w grze nie znajdziemy split-screena. Z innymi osobami pogramy wyłącznie przez sieć.

Deep Down to zręcznościowa gra RPG akcji, oparta na modelu biznesowym free to play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Produkcja jest tworzona przez zespoły deweloperskie Capcom Online Games oraz SCE Japan Studio wyłącznie z myślą o PlayStation 4. Rozgrywka budzi skojarzenia z serią Dark Souls, choć Deep Down nie będzie stawiać takiego wyzwania jak marka studia From Software.

Deep Down zapowiada się na jedną z najładniejszych produkcji na PlayStation 4 - Deep Down - kilkuminutowy fragment rozgrywki z darmowego RPG akcji - wiadomość - 2014-08-29
Deep Down zapowiada się na jedną z najładniejszych produkcji na PlayStation 4