Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2022, 18:00

autor: Sonia Selerska

Deathloop trafił do Xbox Game Pass, jest też duży update [Aktualizacja]

Wyjątkowa strzelanka Deathloop rok po premierze pojawiła się w usłudze Xbox i PC Game Pass. Otrzymała także aktualizację na wszystkich platformach, wprowadzającą między innymi rozgrywkę międzyplatformową oraz rozszerzone zakończenie.

Źródło: PlayStation Store

Aktualizacja

Gra Deathloop właśnie miała swoją premierę w usłudze Game Pass, a wraz z nią wszystkie platformy otrzymały ogromną aktualizację. Z nowości zawartych w Golden Loop Update możecie skorzystać za darmo na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S.

W Deathloop zagrasz w Xbox Game Pass

Wyżej wspomniany update otrzymał swój własny trailer, prezentujący jego zawartość. Poznajcie nową broń, strzelającą ciągłą wiązką lasera, umiejętność zatytułowaną Fuga, która dezorientuje wrogów, oraz unikalnych przeciwników dodatkowych.

Wyczekiwane przez wielu fanów rozszerzone zakończenie pozostało zachowane w tajemnicy.

Według informacji zawartych na oficjalnej stronie Xboxa tytuł został zoptymalizowany przed pojawieniem się na konsolach Microsoftu, by gwarantować poprawione czasy wczytywania i efekty wizualne, a także rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę.

Oryginalna wiadomość

Podczas transmisji Xboxa na targach Tokyo Game Show mieliśmy szansę zapoznać się z nowymi tytułami azjatyckich studiów, a także poznać nowe informacje dotyczące gier zachodnich twórców. Dowiedzieliśmy się miedzy innymi, że Deathloop w końcu trafi na Xboxa i będzie dostępny w ramach usługi Xbox i PC Game Pass od 20 września.

Wraz z premierą na konsolach Xbox i wejściem do programu Game Pass Deathloop otrzyma odświeżenie na wszystkich platformach – w postaci Golden Loop Update, który ma zawierać między innymi:

  • nowe bronie,
  • dodatkowych przeciwników,
  • kolejne ulepszenia,
  • rozszerzone zakończenie,
  • możliwość rozgrywki międzyplatformowej.
Deathloop trafił do Xbox Game Pass, jest też duży update [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: Tokyo Game Show 2022

Deathloop to strzelanka FPP Arkane Studios odpowiedzialnego między innymi za kultowe Dishonored oraz Prey. Gra opowiada historię pary zabójców uwięzionych w niekończącej się pętli walki, którą jako gracze staramy się przerwać.

Idealne połączenie wciągających mechanik pojedynku, urokliwego klimatu retro sci-fi oraz oryginalnego konceptu rozgrywki przyczyniło się do zdobycia przez grę licznych nominacji do nagród ceremonii The Game Awards.

Ta nieszablonowa gra swoją premierę miała 14 września 2021 roku – wówczas zadebiutowała jako konsolowy exclusive na PS5, a także na PC, a już za 5 dni będzie dostępna dla użytkowników usługi Game Pass i do regularnego zakupu w sklepach w wersji na Xbox Series X/S.

  1. Oficjalna strona gry Deathloop
  2. Recenzja Deathloop
  3. Poradnik do gry Deathloop

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.