Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2020, 12:22

autor: Entelarmer

Pierwszy gameplay trailer Deathloop – nowej gry Arkane Studios

Zespół Arkane Studios udostępnił nowy zwiastun gry Deathloop. „Innowacyjny FPS”, w którym każda śmierć to kolejna szansa dla bohatera na przerwanie niekończącego się cyklu, zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC oraz PS5.

Rok temu poznaliśmy nową produkcję studia Arkane: „innowacyjną grę akcji FPP” Deathloop. Pomysł z nieumierającym na długo bohaterem brzmiał intrygująco, ale od czasu zapowiedzi nie usłyszeliśmy nic więcej na temat tytułu. Dopiero teraz twórcy udostępnili pierwszy materiał z rozgrywki w ramach oficjalnego zwiastuna. Trailer możecie obejrzeć poniżej.

Filmik prezentuje zarówno elementy typowe dla FPS-ów (wliczając w to uzbrojenie), jak i garść bardziej nietypowych rozwiązań. Uwzględnia to telekinezę oraz tytułową „pętlę śmierci”, która zmusi kierowanego przez nas Colta do ciągłego przeżywania tego samego dnia, a graczom da szansę na zwiększenie potencjału bojowego bohatera po jego zgonie. Zwiastun przybliża też jego nemesis, Juliannę Blake, w którą – co ciekawe – będą mogli wcielić się inni gracze, by przeszkodzić Coltowi w wyeliminowaniu kolejnego celu (aczkolwiek pozwolenie na tego typu wizyty będzie w gestii gracza). Deathloop zadebiutuje w okresie świątecznym na konsoli PlayStation 5 oraz komputerach osobistych. Później gra może trafić także na inne konsole (czytaj: Xboksa Series X).

Pierwszy gameplay trailer Deathloop –  nowej gry Arkane Studios - ilustracja #1
Nowe dzieło Arkane Studios może być tytułem startowym PS5.