Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2021, 00:40

autor: hexx0

Gameplay z Deathloop pokazuje sposób na zabicie jednego z Wizjonerów

Najnowsza edycja State of Play przyniosła nowy gameplay z gry Deathloop od utalentowanej ekipy ze studia Arkane. Materiał pokazuje, w jaki sposób można zabić jednego z Wizjonerów, którzy nie chcą dopuścić do przerwania tytułowej pętli.

Zgodnie z oczekiwaniami największą atrakcją najnowszej edycji State of Play był gameplay z Deathloop, czyli zapowiedzianej na PC i PS5 gry akcji, w której jako zabójca Colt będziemy musieli wyrwać się z tytułowej pętli. W kilkuminutowym wideo zaprezentowany został jeden z wielu sposobów na zabicie Aleksisa Dorseya, członka grupy Wizjonerów, dla której niekończąca się doba jest na rękę.

Materiał jest całkiem efektowny i niewątpliwie podsyca oczekiwania niejednego fana twórców Dishonored czy Prey. Przede wszystkim jednak pokazuje, że deweloperzy, zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, zaoferują nam taką samą – jeśli nie większą – wolność w sposobie przechodzenia kampanii fabularnej, jakiej zaznaliśmy w ich poprzednich tytułach. Zobaczyliśmy również w akcji Juliannę, czyli najpotężniejszą z Wizjonerów, którą będzie mógł pokierować inny gracz.

Premiera Deatloop odbędzie się 14 września 2021 roku… o ile znów nie zostanie przesunięta.