Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2019, 12:12

autor: Adrian Werner

Death Stranding – wyciekł filmik wprowadzający w fabułę gry

Do sieci trafił filmik wprowadzający w fabułę Death Stranding. Zarejestrowano go podczas prezentacji zorganizowanej za zamkniętymi drzwiami podczas targów gamescom 2019.

W Death Stranding zagramy w listopadzie. - Death Stranding – wyciekł filmik wprowadzający w fabułę gry  - wiadomość - 2019-08-26
W Death Stranding zagramy w listopadzie.
DEATH STRANDING SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Kojima Productions
  2. Wydawca: Sony Interactive Entertainment
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PS4
  5. Data premiery: 9 listopada 2019 r.

Podczas tegorocznej edycji targów gamescom pokazano wiele materiałów z Death Stranding, czyli gry, nad którą pracuje obecnie Hideo Kojima. Większość z nich została udostępniona szerokiej publiczności, ale odbyły się również pokazy za zamkniętymi drzwiami, których część wyciekła teraz do sieci.

UWAGA SPOILERY!

Filmik zawiera sporo spoilerów, więc jeśli ich unikacie, to radzimy zakończyć lekturę artykułu w tym miejscu.

Materiał pojawił się na youtubowym kanale RePorter Bridges. Zawiera on siedmiominutowy filmik wprowadzający w fabułę gry i podstawowe cele misji, jakiej podejmie się gracz. Jakość jest kiepska, ale całość oferuje sporo ciekawych faktów odnośnie scenariusza Death Stranding. Możemy poznać m.in. historię próby utworzenia nowego kraju znanego jako Zjednoczone Miasta Ameryki.

Przypomnijmy, że Death Stranding zmierza wyłącznie na PlayStation 4. Gra ukaże się 9 listopada tego roku i zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskim napisami.

Niedawno na oficjalnej stronie PlayStation usunięto Death Stranding z listy tytułów ekskluzywnych dla konsoli firmy Sony. Dało to nadzieję graczom pecetowym, że gra zmierza także na PC. Niestety, na targach gamescom plakaty projektu zawierały znaczek wyłączności. Niektórzy fani spekulują, że produkcja może być czasowym exclusivem dla PS4 i dopiero po pewnym czasie od premiery trafi na inne platformy sprzętowe.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Death Stranding