Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 maja 2021, 13:47

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 25 maja 2021

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Death Stranding, Borderlands 3, Empire of Sin, Assassin's Creed: Odyssey i Ghostrunner.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Okazje te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Marvel's Avengers

Marvel's Avengers to rozwijana jako usługa przygodowa gra akcji. Całość osadzona została w komiksowym uniwersum Marvela. Tytuł można nabyć na Steamie za 99 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Marvel's Avengers na Steamie
 2. Marvel's Avengers - poradnik do gry

Death Stranding

Death Stranding to przygodowa gra akcji z otwartym światem. W czasie przygody trafiamy do postapokaliptycznej rzeczywistości, gdzie wcielamy się w Sama Bridgesa, czyli kuriera zajmującego się transportem paczek między ludzkimi osadami. Produkcję można kupić w Epic Games Store za 59,96 zł (cena z kuponem). Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Death Stranding w Epic Games Store
 2. Death Stranding - poradnik do gry

Borderlands 3

Borderlands 3 to trzecia odsłona popularnego cyklu looter shooterów. Cała historia skupia się na kulcie Children of the Vault. Produkcję można kupić w Epic Games Store za 45,79 zł (cena z kuponem). Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Borderlands 3 w Epic Games Store
 2. Borderlands 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed: Odyssey

Assassin's Creed: Odyssey to kolejna odsłona popularnego cyklu rozwijanego przez Ubisoft. Akcja osadzona została w starożytności, dokładnie w czasach konfliktu pomiędzy Spartą i Atenami. Produkcję można kupić w Epic Games Store za 22,47 zł (cena z kuponem). Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Assassin's Creed: Odyssey w Epic Games Store
 2. Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Ghostrunner

Ghostrunner to cyberpunkowa gra akcji rozgrywająca się w wieży będącej ostatnim bastionem ludzkości. Produkcję można kupić w Epic Games Store za 22 zł (cena z kuponem). Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Ghostrunner w Epic Games Store

art of rally

Art of rally jest ukazaną z lotu ptaka, minimalistyczną grą rajdową. W czasie zabawy możemy zasiąść za kierownicą jednego z 30 samochodów i pojeździć po trasach ulokowanych w Finlandii, Sardynii, Norwegii, Japonii oraz Niemczech. Produkcję można kupić w Epic Games Store za 26,75 zł (cena z kuponem). Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. art of rally w Epic Games Store

Surviving the Aftermath

Surviving the Aftermath to osadzona w postapokaliptycznej rzeczywistości strategia ekonomiczna z gatunku city builder. Naszym zadaniem jest sprawny rozwój kolonii złożonych z ocalałych z kataklizmu. Produkcję można kupić w Epic Games Store za 27,49 zł (cena z kuponem). Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Surviving the Aftermath w Epic Games Store

Mortal Shell

Mortal Shell to osadzona w świecie fantasy gra typu soulslike. Produkcję można kupić w Epic Games Store za 29,30 zł (cena z kuponem). Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Mortal Shell w Epic Games Store
 2. Mortal Shell - poradnik do gry

Empire of Sin

Empire of Sin to strategia osadzona w Chicago w czasach prohibicji. W czasie gry obejmujemy kontrolę nad bossem jednego z gangów i budujemy własne imperium oparte na nielegalnych biznesach. Produkcję można nabyć w IndieGala za 14,99 dolara (ok. 54,80 zł). Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Empire of Sin w IndieGala
 2. Empire of Sin - poradnik do gry

Paradise Lost

Paradise Lost to przygodówka osadzona w alternatywnej rzeczywistości, w której II wojna światowa nigdy się nie skończyła. W czasie przygody wcielamy się w chłopca zamieszkującego postnuklearną Polskę, który przez przypadek odkrywa nazistowski bunkier. Produkcję można nabyć w IndieGala za 8,49 dolara (ok. 31 zł). Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Paradise Lost w IndieGala

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.