Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2022, 19:20

Death Stranding: Director's Cut trafi na PC [Aktualizacja]

Wygląda na to, że posiadacze pecetów również zagrają w Death Stranding: Director's Cut. Informację tę potwierdza wyciek komunikatu firmy Intel.

Aktualizacja

Na platformie Steam jest już dostępna karta Death Stranding: Director's Cut. Znajdziecie ją w tym miejscu. Tytuł ma pojawić się wiosną tego roku, również w Epic Games Store (via GameInformer).

Death Stranding: Directors Cut trafi na PC [Aktualizacja] - ilustracja #1

Oryginalna wiadomość

W SKRÓCIE:
  • Wyciekł komunikat firmy Intel zaplanowany z myślą o targach CES 2022.
  • Wynika z niego, że Death Stranding: Director's Cut pojawi się na PC.
  • Na razie nie wiemy, kiedy gra rzeczywiście zadebiutuje na pecetach.

Death Stranding: Director's Cut jest dostępne na konsoli PlayStation 5 już od kilku miesięcy. Wersji tej próżno szukać na pecetach. Na szczęście sytuacja wkrótce ulegnie zmianie. Wiemy to dzięki wyciekowi komunikatu firmy Intel.

Do wspomnianego ogłoszenia dotarli dziennikarze serwisu VideoCardz. Wiadomość związana jest z targami technologicznymi CES 2022 (mającymi odbyć się w dniach 5-7 stycznia). Pomimo rezygnacji z udziału w imprezie Intel ma ogłosić w tym czasie między innymi rozpoczęcie dostaw nowych układów Arc dla klientów typu OEM. Zaoferują one wsparcie dla poprawionej wersji ray tracingu oraz opartej o działanie AI technologii Xe Super Sampling (XeSS).

Death Stranding: Directors Cut trafi na PC [Aktualizacja] - ilustracja #2
Źródło: VideoCardz

Druga z wymienionych nowości jest aktualnie integrowana z wieloma popularnymi grami. Jedną z nich ma być wspomniane Death Stranding: Director's Cut. Produkcja zostanie także zoptymalizowana pod kątem współpracy z procesorami Intel Core 12. generacji. Wygląda więc na to, że posiadacze pecetów również zagrają w specjalną wersję tytułu Hideo Kojimy.

Niestety na razie nie zdradzono, kiedy możemy spodziewać się premiery gry na PC. Pozostaje nam cierpliwie czekać na dalsze ogłoszenia. Informacje na temat nowości, jakie oferuje Director’s Cut znajdziecie zaś tutaj.