Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2022, 11:27

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Death Stranding: Director's Cut już dostępne na PC

Od wczoraj na Steamie oraz w Epic Games Store dostępna jest gra Death Stranding: Director's Cut. Wersja reżyserska wzbogaca pierwowzór o nową lokację, bronie, elementy kosmetyczne i nie tylko.

Pecetowi fani Death Stranding wreszcie mogą zagrać w wydanie Director’s Cut swojego ulubionego tytułu. Wraz z pojawieniem się rozszerzonej odsłony dzieła Hideo Kojimy na PC do sieci trafił nowy trailer przygotowany specjalnie na tę okazję.

Trailer i dostępność Death Stranding: Director's Cut

Ponownie otrzymaliśmy niesamowicie klimatyczny film, udanie wprowadzający w wyjątkową atmosferę gry. W jego opisie pojawiły się linki, kierujące zainteresowanych pecetową edycją Death Stranding: Director's Cut do sklepów, w których produkcję można zakupić.

Są nimi: Epic Games Store oraz Steam. Dla osób, które jeszcze nie poszerzyły swojej biblioteki gier o ten tytuł, cena Death Stranding: Director's Cut wynosi 169 złotych. Z kolei gracze, którzy posiadają już podstawowe wydanie produkcji, mogą je ulepszyć do wersji reżyserskiej, dopłacając 42 złote.

Szczegóły dotyczące Death Stranding: Director's Cut

Dodatkowa zawartość

Wersja reżyserska gry wzbogaca pierwowzór o nową lokację – Ruined Factory. Poza tym pojawiły się nowe misje, bronie oraz wyposażenie. Na tym się jednak nie kończy, gdyż w Death Stranding: Director's Cut znajdziemy też przedmioty inspirowane Cyberpunkiem 2077, serią Half-Life oraz kosmetyczne dodatki, takie jak:

  • fragmenty cyfrowego albumu „The Art of DEATH STRANDING” (wyd. Titan Books);
  • naszywki na plecak;
  • kombinezon Drużyny Przesyłki Specjalnej Bridges (złoty);
  • personalizacja kapsuły ŁD (złoty chiral);
  • rękawice mocy (złote);
  • kombinezon Drużyny Przesyłki Specjalnej Bridges (srebrny);
  • personalizacja kapsuły ŁD (omnireflektor);
  • rękawice mocy (srebrne).

Wymagania sprzętowe

Warto przypomnieć, że Death Stranding: Director's Cut pod względem wymagań sprzętowych niczym nie różni się od swojego pierwowzoru. Zatem jeśli Wasz sprzęt nie miał problemów z odpaleniem podstawowej wersji, nie macie czym się martwić.

Co więcej, wersja reżyserska Death Stranding w niedalekiej przyszłości otrzyma również wsparcie dla technologii Xe Super Sampling (XeSS) Intela (via Blue’s News). Jej wykorzystanie dodatkowo podkręci szczegółowość gry, dzięki czemu gracze będą mogli cieszyć się nawet najmniejszymi detalami.

Wart uwagi jest również fakt, że Death Stranding: Director's Cut zostało bardzo ciepło przyjęte przez graczy. Wśród 216 recenzji, które od momentu premiery gry zostały wystawione na Steamie, aż 95% jest pozytywnych.