Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2013, 17:02

autor: Marcin "eLCeBe" Pietruszewski

Deadfall Adventures – pojawił się oficjalny trailer, znamy datę premiery

Deadfall Adventures to projekt polskiego studia The Farm 51, gra akcji łącząca strzelaninę FPP z elementami przygodówki, utrzymana w klimatach znanych z przygód Indiany Jonesa i serii Uncharted, wcześniej znana pod tytułem The Adventurer. Autorzy podali dokładną datę premiery swego dzieła i zaprezentowali pierwszy oficjalny trailer.

W Deadfall Adventures trafimy m.in. do świątyni Majów. - Deadfall Adventures – pojawił się oficjalny trailer, znamy datę premiery - wiadomość - 2013-02-28
W Deadfall Adventures trafimy m.in. do świątyni Majów.

The Farm 51, polskie studio deweloperskie znane z takich gier, jak dwie części NecroVision i Painkiller Hell & Damnation, pracuje obecnie nad Deadfall Adventures, pierwszoosobową strzelanką z elementami przygodówki, która pierwotnie nosiła tytuł The Adventurer. Autorzy podali datę premiery gry – będzie to 30 lipca 2013. Przygotowany został również oficjalny trailer, który możecie zobaczyć poniżej:

Deadfall Adventures będzie utrzymany w klimatach znanych z filmów o przygodach Indiany Jonesa i serii gier Uncharted. Autorzy przeniosą nas w lata 30’ ubiegłego wieku. Wcielimy się w rolę poszukiwacza przygód i zwiedzimy wiele różnych zakątków naszego globu, m.in. świątynię Majów oraz grobowce na Arktyce. Oprócz fabuły dla jednego gracza dostępny będzie również tryb multiplayer.

Ten pan nie doczekał premiery. - Deadfall Adventures – pojawił się oficjalny trailer, znamy datę premiery - wiadomość - 2013-02-28
Ten pan nie doczekał premiery.

Wydawcą gry jest firma Nordic Games Publishing, a Deadfall Adventures pojawi się zarówno na komputerach PC, jak i na konsolach Xbox 360.