Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 23 lutego 2014, 12:25

Dead Trigger 2 - przeglądarkowa wersja wyśmienitego zombiakowego FPS-a już dostępna

Na serwisie Facebook zadebiutowała przeglądarkowa wersja Dead Trigger 2, czyli świetnego FPS-a studia Madfinger Games.

Użytkownicy mobilni już od czterech miesięcy bawią się w Dead Trigger 2, czyli przebojową zombiakową strzelankę studia Madfinger Games. Teraz nadeszła wreszcie pora, aby dołączyli do nich gracze przeglądarkowi. Autorzy właśnie udostępnili grę jako aplikację na serwisie Facebook. Tak jak wydania na urządzenia mobilne oparta jest ona na modelu darmowym z mikropłatnościami.

     - Dead Trigger 2 – zagraj w wersję przeglądarkową

     - Dead Trigger 2 na App Store

     - Dead Trigger 2 na Google Play

Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości, w czasach gdy wybuch epidemii żywych trupów sprawił, że ludzkości stanęła przed groźbą wymarcia. Ci, którzy przetrwali pogromy nie zamierzają się jednak poddawać. Zamiast tego organizują się grupy oporu i rozpoczynają wojnę przeciwko zombiakom. To właśnie w takich ocalałych wcielają się gracze. Co ciekawe, konflikt ten jest rozgrywany w czasie rzeczywistym. Sukcesu i porażki każdego użytkownika są zapisywane na wspólnym serwerze i wpływają na przebieg całego globalnego konfliktu. W oparciu o uzyskane w ten sposób dane twórcy opracowują kolejne aktualizację, popychając do przodu główny wątek fabularny.

Większość misji wymaga wybicia wszystkich przeciwników na mapie. Trafiają się jednak inne zadania, takie jak wytrwanie w jednym punkcie do czasu ewakuacji czy starcia z gigantycznymi bossami. Gra oferuje duży wybór uzbrojenia oraz przeciwników i zachwyca oprawą graficzną, zdecydowanie ładniejszą niż jakakolwiek inna przeglądarkowa produkcja z gatunku FPS.

Dead Trigger 2 okazał się jedną z najlepszych mobilnych strzelanek pierwszoosobowych i tę samą pozycją osiąga również wśród gier przeglądarkowych. Dodatkową zaleta jest fakt, że w tej wersji możemy wykorzystać myszkę i klawiaturę, więc sterowanie jest znacznie wygodniejsze niż na ekranach dotykowych.