Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2017, 10:35

autor: Góral

Dead Rising 4: Frank’s Big Package ukaże się na PS4 pod koniec roku

Firma Capcom zapowiedziała Dead Rising 4: Frank’s Big Package, czyli specjalne wydanie gry Dead Rising 4 przeznaczone na konsolę PlayStation 4. Produkcja ukaże się 5 grudnia bieżącego roku.

Jakiś czas przed premierą gry Dead Rising 4 dowiedzieliśmy się, że będzie to tytuł dostępny tylko na konsoli Microsoftu i PC-tach przez rok, a później ukaże się na PlayStation 4. Produkcja zadebiutowała na początku grudnia 2016 roku, więc do końca ekskluzywności pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale Capcom zapowiedział już Dead Rising 4: Frank’s Big Package, czyli specjalne wydanie przeznaczone na sprzęt firmy Sony. Gra ukaże się 5 grudnia bieżącego roku i będzie taką wersją GOTY, zawierającą „podstawkę”, a także całą dodatkową zawartość wypuszczoną na XOne i PC-tach.

Dead Rising 4: Frank’s Big Package w skrócie:
  • edycja gry Dead Rising 4 na konsolę PlayStation 4;
  • ukaże się 5 grudnia bieżącego roku;
  • zawierać ma wszystkie dodatki wydane na PC-tach i Xboksie One oraz tryb Capcom Heroes.

Jeżeli chodzi o konkrety, Dead Rising 4: Frank’s Big Package oferować ma najnowszą wersję gry, kostiumy i bronie z DLC Stocking Stuffer Holiday Pack, dodatkową zawartość singleplayer znaną z Frank Rising, dodatek Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf oraz bonusową zawartość w postaci: Street Fighter Outfit Pack, My Bloody Valentine Pack, Candy Cane Crossbow, Slicecycle, Sir-Ice-A-Lot, Ugly Winter Sweater i X-Fists. Ponadto doczekamy się trybu Capcom Heroes, w którym Frank przywdziewa stroje słynnych postaci z gier firmy Capcom i wykonuje specjalne ataki, z których znani są ci herosi. Co ważne, ta forma zabawy zostanie udostępniona za darmo obecnym posiadaczom Dead Rising 4 na Steamie, Windowsie 10 i Xboksie One w momencie premiery Frank’s Big Package.

Cena wersji na PlayStation 4 została ustalona na niecałe 50 dolarów, czyli będzie niewiele tańsza, niż normalne, duże gry w momencie premiery.

Frank jako Mega Man. - Dead Rising 4: Frank’s Big Package ukaże się na PS4 pod koniec roku - wiadomość - 2017-09-02
Frank jako Mega Man.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach