Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 31 stycznia 2014, 21:37

Dead Island w lutowej ofercie Games with Gold

Dwie gry, co miesiąc z kontem Xbox Live Gold.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Społeczność Xbox Live istnieje dzięki graczom. W ramach podziękowania Xbox rozdaje wszystkim aktywnym użytkownikom Gold prezent w postaci 2 gier na konsolę Xbox 360 – co miesiąc. W tym krótkim czasie spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem akcją, odnotowując ponad 20 milionów pobrań gier na konsolę Xbox 360 i ponad 120 milionów godzin spędzonych w grach. Początkowo zaplanowany do końca 2013 roku program Games with Gold został przedłużony, aby dalej dostarczać posiadaczom konsoli Xbox 360 najlepsze gry i rozrywkę.

Dead Island w lutowej ofercie Games with Gold - ilustracja #1

Każda z gier została starannie wybrana spośród najpopularniejszych tytułów i będzie dostępna do pobrania tylko przez określony czas, odpowiednio od 1-ego i od 16-ego dnia każdego miesiąca, przez 2 tygodnie. Ale to nie wszystko – członkowie Gold po pobraniu gry zatrzymują ją na swojej konsoli. Oznacza to, że gra zostaje na stałe przypisana do konta użytkownika i można ją uruchomić nawet po wygaśnięciu abonamentu.

Z początkiem lutego, w Games with Gold udostępniona zostanie gra Dead Island, którą można będzie pobrać za pośrednictwem strony http://www.xbox.com/pl-PL/Live/game-with-gold lub bezpośrednio ze sklepu Xbox Games na konsoli Xbox 360. Tytuł będzie dostępny dla użytkowników Xbox Live Gold od 1 do 15 lutego.

Wakacyjny raj oszalał po ataku zombie. Jedyną szansą na przetrwanie jest ucieczka z wyspy. Dead Island to połączenie pierwszoosobowej gry akcji z elementami rozwoju postaci i dostosowywania szerokiego wachlarza broni, oraz kampanii, w której może grać do 4 graczy w trybie co-op.

Natomiast w drugiej połowie miesiąca, pomiędzy 16 a 28 lutego, w ramach oferty Games with Gold gracze otrzymają grę Toy Soldiers: Cold War.

Zimna wojna w krainie zabawek z lat 80. Toy Soldiers: Cold War to zaciekła strzelanina z perspektywy pierwszej osoby i jednocześnie wciągająca strategia akcji, zarówno dla samotnego komandosa, jak i dla całego oddziału znajomych. Walcz w trybie kampanii, trybie współzawodnictwa, różnych trybach współpracy lub spróbuj osiągnąć najlepsze wyniki w minigrach!

Gra jest lepsza w gronie znajomych. Powiedz znajomym o tej ofercie, aby i oni mogli założyć konto Gold i otrzymywać dwie darmowe gry – co miesiąc.