Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2012, 18:58

autor: Ender

Dead Island Riptide – nowy filmowy trailer

Studio Techland opublikowało filmowy trailer Dead Island Riptide, który podobnie jak przebojowy zwiastun pierwszej części tytułu, stara się zagrać na emocjach odbiorców.

Studio Techland podzieliło się dwuminutowym filmowym trailerem gry Dead Island Riptide, którą zapowiedziało na początku czerwca tego roku. Tak jak w przypadku pierwszego przebojowego zwiastuna Dead Island, dzięki któremu produkcja wrocławskiego dewelopera pojawiła się na ustach setek tysięcy osób i to nie tylko tych zainteresowanych grami, nowy film stara się zagrać na emocjach odbiorców.

Chociaż zabrakło w nim rodzinnego dramatu, w zamian obserwujemy parę zakochanych podróżujących jachtem, który z powodu burzy rozbija się na wyspie Palanai. W podobnych okolicznościach co kochankowie, trafią tam także główni bohaterowie produkcji. Obrazowi towarzyszy powolna i prosta fortepianowa melodia, mająca budować specyficzny klimat. Niestety, jeżeli chodzi o pomysł i jakość wykonania, trailer odstaje od swego zeszłorocznego filmowego poprzednika, a mimika i wygląd pojawiających się w nim postaci może razić sztucznością.

Dead Island: Riptide ukaże się w 2013 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, a także komputerach PC.

  1. Zapowiedź Dead Island Riptide - powracamy na Martwą Wyspę