Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 lutego 2013, 12:33

autor: Szymon "Hed" Liebert

Dead Island GOTY Edition do odebrania za darmo w promocji Raptr

Serwis Raptr będzie rozdawał za darmo grę Dead Island Game of the Year Edition. Produkcję wrocławskiego studia Techland odbiorą osoby, które spełnią odpowiednie warunki.

Dead Island w konkursie Raptr – wybrani gracze otrzymają grę za darmo. - Dead Island GOTY Edition do odebrania za darmo w promocji Raptr - wiadomość - 2013-02-22
Dead Island w konkursie Raptr – wybrani gracze otrzymają grę za darmo.

Serwis społecznościowy dla graczy Raptr zorganizował konkurs, w którym będzie można odebrać za darmo grę Dead Island Game of the Year Edition. Produkcją zostaną obdarowani gracze spełniający konkretne warunki – jeden z nich wymaga rozegrania odpowiedniej liczby godzin w jednym z tytułów o zombie. Do rozpoczęcia rozdawnictwa zostało jeszcze ponad 6 dni, więc czasu na przygotowanie się jest sporo. Warto, bo polska gra jest naprawdę przyjemna.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które spełnią następujące warunki: mają przypisane konto ze Steama do profilu Raptr, uruchamiały aplikację desktopową Raptr w ostatnim czasie, zweryfikowały adres email i osiągnęły status „dedicated” w jednej ze wskazanych gier. Ostatni z elementów wiąże się ze statystykami, jakie gromadzi Raptr: im więcej gramy w dany tytuł, tym lepszy stopień w rankingu otrzymujemy. Pod uwagę brane są tylko niniejsze tytuły, zawierające motyw zombie:

  1. ArmA II Operation Arrowhead
  2. Battlefield 3
  3. Call of Duty: Black Ops II
  4. Borderlands 2
  5. Dead Rising 2
  6. Left 4 Dead
  7. Left 4 Dead 2
  8. The Walking Dead Episode 1
  9. The Walking Dead – cała seria

Na stronie promocji można sprawdzić, czy konto spełnia warunki (po uprzednim zalogowaniu się). Samą grę będzie można odebrać za 6 dni w formie kodu, który później trzeba aktywować na Steamie (proces opisano na forum Raptr). Dead Island Game of the Year Edition to specjalne wydanie, zawierające podstawową wersję gry studia Techland i parę pakietów DLC.

Jak widać, czasu na osiągnięcie odpowiedniego statusu w jednej ze wskazanych gier jest sporo. Warto zainteresować się promocją, bo konto Raptr można założyć za darmo. Natomiast jeśli nie macie żadnej z powyższych gier, prawdopodobnie da się zastosować drobne „obejście”. Dzisiaj na Steamie wystartował przecież darmowy weekend z multiplayerem Call of Duty: Black Ops II.

Raptr to serwis społecznościowy i powiązana z nim aplikacja, która podlicza czas, jaki poświęcamy na granie. Usługa jest kompatybilna z praktycznie wszystkimi liczącymi się platformami sprzętowymi: pecetem (Steam), Xboksem 360, czy chociażby PlayStation 3. Oprócz tworzenia statystyk, Raptr oferuje szereg innych funkcji: listę przyjaciół, czaty, możliwość porównania wyników z innymi użytkownikami, itd. Raptr jest dostępny za darmo.

  1. Dead Island do odebrania za darmo w konkursie Raptr