Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2019, 15:05

Daty premier Dreams i Hell Let Loose w ramach wczesnego dostępu - wieści

Dziś piszemy o datach debiutów w ramach wczesnego dostępu zręcznościówki Dreams oraz drugowojennej strzelanki Hell Let Loose. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Data premiery Dreams we wczesnym dostępie

Do niezwykłego świata snów będzie można wejść już w przyszłym miesiącu. - Daty premier Dreams i Hell Let Loose w ramach wczesnego dostępu - wieści - wiadomość - 2019-03-29
Do niezwykłego świata snów będzie można wejść już w przyszłym miesiącu.

Pod koniec lutego dowiedzieliśmy się, że Dreams, czyli przeznaczona wyłącznie na konsolę PlayStation 4 nowa zręcznościówka od twórców kultowego cyklu LittleBigPlanet ze studia Media Molecule, zadebiutuje w ramach wczesnego dostępu. Teraz ogłoszono, że nastąpi to dokładnie 16 kwietnia bieżącego roku. Uwaga! Dostęp do wersji przedpremierowej nie będzie darmowy. Został on wyceniony na 29,99 dolarów (około 114 złotych). Decydując się na wydanie swoich pieniędzy miejcie na uwadze fakt, że wczesny dostęp Dreams nie będzie posiadał polskiej wersji językowej.

W ramach wczesnego dostępu Dreams będzie można tworzyć i udostępniać swoje poziomy, a także sprawdzać, co takiego przygotowali inni. Na tryb fabularny oraz szereg innych atrakcji, w tym wsparcie dla PlayStation VR, trzeba jednak poczekać do premiery pełnej wersji. Jest ona zaplanowana na ten rok.

Data premiery Hell Let Loose we wczesnym dostępie

Jeśli jednak kogoś nie interesują zręcznościówki i bardziej kręcą go drugowojenne sieciowe FPS-y, to może rzucić okiem na Hell Let Loose. Zgodnie z ubiegłoroczną zapowiedzią, przeznaczona jedynie na PC produkcja studia Black Matter zadebiutuje w ramach Steam Early Access 6 czerwca. Zanim to nastąpi, osoby które zdecydowały się na przedpremierowe zamówienie tytułu będą miały okazję do wzięcia udziału w trzech planowanych beta-testach. Pierwsze próby wystartują 5 kwietnia, czyli w przyszły weekend, o godzinie 12:00 czasu polskiego. W ich ramach będzie można sprawdzić dwie mapy – Sainte-Marie-du-Mont i las Hurtgen. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii:

  1. Borderlands: Game of the Year Edition
  2. Borderlands: The Handsome Collection
  3. Blacksad: Under the Skin