Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2018, 11:07

autor: Adrian Werner

Hell Let Loose - nowy zwiastun i data premiery w Steam Early Access

Studio Black Matter i firma Team17 wypuściły nowy zwiastun gry Hell Let Loose, czyli realistycznego mutliplayerowego FPS-a osadzonego w realiach II wojny światowej. Zespół ogłosił również, że produkcja zadebiutuje w Steam Early Access w przyszłym roku.

Grę wyda firma Team17. - Hell Let Loose - nowy zwiastun i data premiery w Steam Early Access - wiadomość - 2018-11-29
Grę wyda firma Team17.
HELL LET LOOSE W SKRÓCIE:
 1. Deweloper gry: Black Matter
 2. Wydawca: Team17
 3. Gatunek: FPS
 4. Platforma: PC
 5. Data premiery w Early Access: 2019

Dowiedzieliśmy się wreszcie, kiedy będziemy mogli zagrać w Hell Let Loose, czyli nastawioną na rozgrywki wieloosobowe, taktyczną strzelankę osadzoną w realiach II wojny światowej. Odpowiadające za ten tytuł studio Black Matter poinformowało, że gra zadebiutuje w Steam Early Access w przyszłym roku. Twórcy na razie nie są w stanie podać dokładniejszej daty premiery we wczesnym dostępie. Ogłosili za to, że projekt znalazł wydawcę w postaci firmy Team17. Dzięki temu autorzy uzyskają wsparcie finansowe potrzebne do ukończenia tytułu.

Profil gry pojawił się już na Steamie, dzięki czemu poznaliśmy zaktualizowane minimalne wymagania sprzętowe gry. Warto pamiętać, że w przyszłości mogą one jeszcze ulec zmianie.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel i5 3.4GHz
 2. Pamięć RAM: 8 GB RAM
 3. Karta grafiki: Nvidia GTX 960
 4. Miejsce na dysku: 20 GB
 5. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8, 10

Z okazji ogłoszenia rozpoczęcia współpracy z firmą Team17 autorzy opublikowali również nowy zwiastun składający się z krótkich fragmentów rozgrywki, który możecie obejrzeć powyżej.

Przypomnijmy, że powstanie projektu było możliwe dzięki hojności fanów, którzy w zeszłym roku, podczas zbiórki w serwisie Kickstater, wsparli autorów kwotą 308 tys. dolarów australijskich. W przeliczeniu jest to ok. 256 tys. dolarów amerykańskich. Jak na mały zespół indie, to spora suma, ale Hell Let Loose zapowiada się na dosyć kosztowny projekt o wysokiej jakości grafiki. Dobrze więc, że studiu Black Matter udało się znaleźć wydawcę skłonnego pomóc w sfinansowaniu gry.

 1. Oficjalna strona gry