Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 marca 2019, 15:00

Konkurs Komputronik – zgarnij gamingowego laptopa z Intel Core i7

Do końca kwietnia w konkursie Gaming Laptop Hunters możecie upolować wybranego przez siebie laptopa.

Konkurs Komputronik – zgarnij gamingowego laptopa z Intel Core i7  - ilustracja #1

Gaming Laptop Hunters

Komputronik Gaming i Intel organizują konkurs, którego mamy przyjemność być partnerem. Możecie w nim zgarnąć laptopa z procesorem Intel Core i7 o wartości nawet do 8 000 złotych, wybranego przez siebie z oferty sklepu komputronik.pl. Do zwycięzcy konkursu trafi wymarzony sprzęt, a do autorów 10 pozostałych najbardziej kreatywnych zgłoszeń kod aktywujący roczny abonament premium na GRYOnLine.pl.

Co należy zrobić, aby upolować wymarzonego laptopa? To proste:

  1. Wejdź na stronę www.komputronik.pl.
  2. Znajdź laptopa z Intel Core i7 w cenie do 8 000 złotych, idealnego do gier i Twoich potrzeb.
  3. Zgłoś się przez formularz umieszczony na stronie konkursowej załączając link z wybranym laptopem w sklepie komputronik.pl oraz uzasadnienie swojego wyboru. Uzasadnienie może przyjąć dowolną formę (tekst, zdjęcie, film, praca plastyczna itp.). Liczy się oryginalny pomysł i jakość wykonania.
  4. Czekaj na wyniki.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie: www.komputronikgaming.pl/konkurs-laptop. Swoje zgłoszenia możecie wysyłać do 30 kwietnia 2019.

Ostatnia aktualizacja: 2019-03-29

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.