Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2019, 19:50

Data premiery Overwatch 2 może zostać podana dopiero za rok

W czasie BlizzConu 2019 zapowiedziany został Overwatch 2, czyli sequel sieciowego FPS-a z 2016 roku. Jak się okazuje, na debiut tytułu przyjdzie nam jeszcze poczekać. Reżyser produkcji - Jeff Kaplan – przyznał, że ogłoszenie daty premiery gry może nastąpić nawet w czasie przyszłorocznej edycji imprezy.

Na ogłoszenie daty premiery Overwatch 2 przyjdzie nam jeszcze poczekać. - Data premiery Overwatch 2 może zostać podana dopiero za rok - wiadomość - 2019-11-05
Na ogłoszenie daty premiery Overwatch 2 przyjdzie nam jeszcze poczekać.

BilzzCon przyniósł zapowiedź Overwatch 2, czyli kontynuacji popularnej sieciowej strzelaniny FPP. W Internecie natomiast zaczęły pojawiać się pierwsze gameplaye. Wszystko wskazuje jednak, że gra nie trafi za szybko na sklepowe półki. W czasie rozmowy z dziennikarzami serwisu VG247 reżyser produkcji - Jeff Kaplan - powiedział, że ogłoszenie daty premiery tytułu może nastąpić nawet za rok.

Podczas wywiadu Jeff Kaplan stwierdził, że deweloperzy z Blizzarda dokładają wszelkich starań, by Overwatch 2 był jak najlepszą grą. Reżyser produkcji przyznał również, że nie wie, kiedy trafi ona w ręce graczy. Według niego więcej informacji związanych z tytułem może przynieść przyszła edycja BlizzConu.

Nie znam daty premiery [Overwatch 2 - przypis autora]. Nie nastąpi ona w tym roku, to dość bezpieczna odpowiedź.

W czasie rozmowy pojawił się również temat postaci, które wystąpią w Overwatch 2. Kaplan stwierdził, że zaimplementowanie wszystkich bohaterów z pierwszej części w sequelu byłoby zbyt destruktywne dla gry. Możemy więc spodziewać się, że ich lista zostanie ograniczona.

Wszystkim zainteresowanym Overwatch 2 pozostaje jedynie uzbrojenie się w cierpliwość i czekanie na nowe informacje związane z produkcją.