Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2018, 21:27

autor: Vergil

Data premiery i cena Underworld Ascendant – duchowego następcy Ultimy Underworld

Underworld Ascendant, czyli duchowy następca kultowej Ultimy Underworld, trafi na komputery osobiste w listopadzie. Z okazji targów gamescom 2018 opublikowano klimatyczny zwiastun tej produkcji i zapowiedziano jej konsolowe wersje (PS4, XOne, Switch).

Firmy Otherside Entertainment oraz 505 Games ujawniły datę premiery pecetowej wersji gry Underworld Ascendant. Tytuł zadebiutuje w angielskiej wersji językowej, 15 listopada, w cenie 29,99 dolarów (co w przeliczeniu zaowocuje kwotą rzędu 113 złotych). Gra zmierza również na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, jednak jej premiera na tych urządzeniach odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Rzućmy okiem na zwiastun opublikowany z okazji rozpoczynających się jutro targów gamescom 2018 oraz sprawdźmy, co znajdziemy w tym duchowym następcy kultowej Ultimy Underworld.

W Underworld Ascendant trafimy do podziemnej krainy zwanej Stygijską Otchłanią, w której nie dzieje się zbyt dobrze. Nie dość, że stała się ona areną walk pomiędzy trzema zwaśnionymi frakcjami, to jeszcze na naszych barkach spocznie pokonanie zagrażającego jej istnieniu Typhona. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam poznać tajemnice skrywane przez to miejsce, przeniknąć do wyżej wspomnianych ugrupowań oraz wykorzystać nabyte zdolności, by raz na zawsze rozprawić się z zagrożeniem.

W Underworld Ascendant akcję będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby. Dzięki bezklasowemu systemowi rozwoju postaci nic nie będzie stało na przeszkodzie, by poprowadzić do boju łotrzyka, który poradzi sobie tak z przekradaniem się za plecami oponentów (co będą ułatwiać strzały z wodą gaszące pochodnie lub możliwość zastawiania sideł), jak i z rzucaniem zaklęć ofensywnych czy walką w zwarciu. Motorem gry będą zadania zlecane przez mieszkańców Otchłani, które będzie można realizować na rozmaite sposoby; całość zaprojektowano w taki sposób, by wynagrodzić naszą spostrzegawczość, kreatywne wykorzystywanie nadarzających się okazji oraz szeroko pojętą improwizację.

Czy Underworld Ascendant okaże się godnym następcą kultowej Ultimy Underworld? O tym przekonamy się za niespełna trzy miesiące. - Data premiery i cena Underworld Ascendant – duchowego następcy Ultimy Underworld - wiadomość - 2018-08-21
Czy Underworld Ascendant okaże się godnym następcą kultowej Ultimy Underworld? O tym przekonamy się za niespełna trzy miesiące.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Underworld Ascendant
  2. Underworld Ascendant na platformie Steam
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Underworld Ascendant

Underworld Ascendant