Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2019, 12:40

autor: Entelarmer

Darmowe PlanetSide Arena trafiło do wczesnego dostępu na Steamie

Studio Daybreak Game Company udostępniło grę PlanetSide Arena w ramach wczesnego dostępu na Steamie. Futurystyczną strzelankę z ogromnymi bitwami możecie sprawdzić za darmo.

PlanetSide Arena trafiło do wczesnego dostępu Steama jako produkcja free-to-play. - Darmowe PlanetSide Arena trafiło do wczesnego dostępu na Steamie - wiadomość - 2019-09-21
PlanetSide Arena trafiło do wczesnego dostępu Steama jako produkcja free-to-play.

Do premiery PlanetSide Arena – zresztą już dwukrotnie przesuwanej – pozostało jeszcze sporo czasu. Na szczęście zainteresowani tą pozycją nie muszą czekać do formalnego debiutu nowej odsłony serii PlanetSide. Studio Daybreak Game Company udostępniło grę za darmo w ramach wczesnego dostępu na Steamie. Tytuł nie oferuje polskiej wersji językowej, a wymagania sprzętowe znajdziecie na końcu tego tekstu. Natomiast poniżej zamieściliśmy nowy zwiastun udostępniony przez twórców.

Dla przypomnienia – PlanetSide Arena to futurystyczny FPS skupiający się na ogromnych potyczkach na rozległych mapach (8 km2). W walce możemy korzystać z rozmaitych pojazdów oraz plecaków odrzutowych, a także unikalnych zdolności trzech dostępnych klas. Obecnie możemy się sprawdzić tylko w ramach dwóch wariantów rozgrywki. W Squads bierzemy udział w walce dwunastoosobowych zespołów dla maksymalnie 300 graczy, a w Teams rywalizujemy w ramach trzyosobowych drużyn wraz z nawet 150 uczestnikami. Pełna wersja ma oferować jeszcze większą skalę, pozwalając na zabawę w tysiącosobowym gronie. Twórcy planują też dodawać kolejne tryby gry, w tym Capture the Flag, Team Deathmatch oraz specjalne wydarzenia. Na razie jednak trzeba zobaczyć, z jakim przyjęciem spotka się obecna wersja PlanetSide Arena. Tytuł zadebiutuje w drugim kwartale 2020 roku na komputerach osobistych oraz PlayStation 4.

Starcia w PlanetSide Arena mają oferować niespotykaną skalę. - Darmowe PlanetSide Arena trafiło do wczesnego dostępu na Steamie - wiadomość - 2019-09-21
Starcia w PlanetSide Arena mają oferować niespotykaną skalę.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64-bitowy)
  • Procesor: Intel i5-2500K
  • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 560 lub lepsza
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Miejsce na dysku twardym: 20 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64-bitowy)
  • Procesor: Intel Core i7-7700K
  • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 1060 lub lepsza
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Miejsce na dysku twardym: 20 GB dostępnej przestrzeni