Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 lipca 2019, 11:20

Darmowe gry na weekend - m.in. Squad oraz Worms W.M.D

Zestawienie czterech produkcji, w które możecie pograć za darmo przez ten weekend. Wszystkie tytuły są dostępne do pobrania na platformie Steam.

Nie macie w co zagrać w ten weekend? Spokojnie, specjalnie dla Was zebraliśmy kilka tytułów, które możcie ograć za darmo do końca niedzieli. Wszystkie cztery produkcje są dostępne do pobrania na platformie Steam. Jeśli jednak macie trochę gotówki do wydania to zapraszamy Was do sprawdzenia aktualnie przecenionych gier.

Squad

Squad oferuje bitwy liczące nawet 100 graczy. - Darmowe gry na weekend - m.in. Squad oraz Worms W.M.D - wiadomość - 2019-07-27
Squad oferuje bitwy liczące nawet 100 graczy.

Squad zadebiutował w grudniu 2015 roku w Steam Early Access. Jest to sieciowa strzelanina przeznaczona nawet dla 100 graczy. Produkcja kładzie szczególny nacisk na kooperację i wpółpracę w drużynie. Z okazji wydania funkcji Modding 2.0, która polepsza sposób, w jaki modderzy dzielą się swoją pracą ze społecznością gry, Squad został udostępniony za darmo przez weekend. Studio Offworld Industries pochwaliło się ostatnio, że sprzedało już ponad milion egzemplarzy, a tytuł cały czas otrzymuje bardzo pozytywne recenzje, więc jest to doskonała okazja, aby sprawdzić, czy również Wam przypadnie do gustu. Jeśli zdecydujecie się na zakup to do 29 lipca możecie nabyć Squad w obniżonej cenie, czyli po 76,10 złotych.

Worms W.M.D

To doskonała okazja, aby zebrać ekipę i zagrać w Wormsy.
To doskonała okazja, aby zebrać ekipę i zagrać w Wormsy.

Worms W.M.D to wydana w 2016 roku kolejna odsłona turowej gry koncetrującej się na walce tytułowych robali. Do końca tego weekendu możecie w nią zagrać całkowicie za darmo. Twórcy udostępnili wszystkie tryby gry wraz z najnowszym rozszerzeniem Brimstone. Jeśli produkcja przypadnie Wam do gustu to do 1 sierpnia możecie ją kupić za jedyne 36,71 złotych.

Disgaea

Jeśli jesteście fanami jRPG-ów to Disgaea na pewno przypadnie Wam do gustu.
Jeśli jesteście fanami jRPG-ów to Disgaea na pewno przypadnie Wam do gustu.

Tym razem mamy coś dla fanów jRPG. Disgaea to pierwsza odsłona popularnej serii gier strategiczno-taktycznych stworzonych przez japońskie studio Nippon Ichi Software. Produkcja cechuje się specyficznym humorem oraz ciekawą historią. Warto dodać, że gra oferuje kilka alternatywnych zakończeń w zależności od podjętych przez nas decyzji. Disgaea pierwotnie ukazała się w 2003 roku na PlayStation 2, a dopiero w 2016 roku doczekała się wersji na komputery osobiste. Obecnie możecie w nią zagrać za darmo przez weekend, a do 30 lipca gra będzie przeceniona na 16,19 złotych.

Pandemic Express – Zombie Escape

Gra jest idealna dla fanów modów typu Zombie Escape w C.S 1.6.
Gra jest idealna dla fanów modów typu Zombie Escape w C.S 1.6.

Pandemic Express to sieciowy FPS opracowany przez studio tinyBuild Games. Rozgrywka polega na tym, że w grupie do 50 osób jeden z graczy zostaje zainfekowany, a jego celem jest zarażenie pozostałych, którzy próbują przed nim uciec. Tym, którzy zostaną zarażeni, nie pozostaje nic innego, jak pomoc w polowaniu na resztę ocalałych. Tak jak w pozostałe tytuły w Pandemic Express możecie pograć za darmo przez weekend. Również do niedzieli gra będzie znajdować się na przecenie i można ją zakupić za 25,63 złotych.